У чотирьох заїздах із п’яти призові місця були за 56-річним майстром-наїзником Дібрівського кінного заводу №62 Григорієм Назаренком.
– Кінно-спортивне свято включало в себе п’ять заїздів та показові виступи між ними, – розповідає Тетяна Могильна, племобліковець по конярству ДП ДКЗ №62. Перед початком дійства відбувся театралізований парад (підняття державного прапора, виступ духового оркестру та вивід кращих коней господарства). Після цього глядачів та учасників привітали керівники району та області.
У кінних перегонах брали участь коні та наїзники із Дібрівки, Миргорода, Пирятина та Сумської області. У першому заїзді на призи Дібрівського кінного заводу усі призери – місцеві. Перемогу отримала кобила Радість та її майстер-наїзник Григорій Назаренко. Другою до фінішу прибула кобила Громка з наїзником Ігорем Родіоновим. Третім був жеребець Миргород, яким керував тренер-наїзник першої категорії Андрій Прокопенко. Нагадаємо, Григорій Назаренко – багато років поспіль як наїзник очолює таблицю переможців. Він один із найстарших в області і найдосвідченіших.У другому заїзді відзначилась Тетяна Спиця – єдина жінка-наїзниця перегонів.
Другий заїзд: 1 місце – жеребець Інкерман, наїзник Дмитро Гординський; 2 місце – жеребець Конкорд, наїзник Григорій Назаренко. 3 місце – кобила Костьол, наїзниця Тетяна Спиця. Усі згадані наїзники та коні також із Дібрівки. Третій заїзд: 1 місце – жеребець Іскрометний, наїзник Віталій Ключников із Сумщини. Друге місце за Ізумрудом та наїзником Олександром Кравченком також із сусідньої області. Третім був кінь Мак, наїзник Євгеній Кирніс (Пирятинщина). У четвертому і п’ятому заїздах Григорій Назаренко на Власті та Рябіні діставався фінішу третім.Призи, які виборювали наїзники, – грошові. Загальна сума виграшу – 16 тисяч гривень. Ці гроші інвестував у змагання агрохолдинг, із яким співпрацює кінний завод.
Поміж заїздами глядачі побачили, як можна вправлятись, як-то кажуть, будучи й на коні, й під конем. А ще розважили присутніх перегони на справжніх возах.
Довідка «Кола» У селі Дібрівка знаходиться один з найбільших конезаводів України. Заснований у 1888 році великим князем Романовим Дмитром Костянтиновичем. Завод займається розведенням російської та орловської рисистих порід, а також новоолександрівської ваговозної породи.