– Учасниками ЗНО Полтавської області стануть 9675 особи, з яких 6048 випускники поточного року навчання, що становить 88% від загальної кількості випускників загальноосвітніх навчальних закладів, – повідомив Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. – Це найвищий показник у нашому центрі – у Сумській області він становить 83%, а у Харківській – 81%.
Округи пунктів тестування у Полтавській області будуть розташовані у містах Полтава, Кременчук, Лубни, Гадяч та Миргород. 2000 полтавських педагогів будуть обслуговувати ЗНО.
Про дати, час, місце проведення ЗНО учасники дізнаються із запрошень-перепусток, які були надіслані на адресу, вказану під час реєстрації.
– Якщо ж запрошення не прийшли, то у кожного учасника ЗНО є персональна сторінка на нашому порталі, – розповів Олександр Леонідович. – Доступ до цієї сторінки здійснюється за номером та пін-кодом Сертифіката ЗНО. Особи можуть роздрукувати запрошення із власної сторінки. У Головному управлінні освіти зараз чекають два Сертифіката – полтавці не поспішають їх забрати через невірну адресу, а ми не можемо віддати через невірну адресу, що вказали під час реєстрації.
Допуском на пункти тестування є Сертифікат ЗНО, паспорт та запрошення перепустка. А сам допуск відбуватиметься з 10:15 до 10:50.
– Дуже прошу полтавці із серйозністю підійти до ЗНО, – наголосив Олександр Леонідович. – Після 10:50 ми не маємо права нікого впускати до пунктів тестування. Для орієнтації у розташуванні пунктів тестування на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти опубліковані схеми руху до місця тестування. Сертифікати прошу не ламінувати, адже фактом проходження ЗНО є відмітка у цьому документі уповноваженої особи.
Результати ЗНО будуть оприлюднені на персональних сторінках на сайті УЦОЯО у вигляді інформаційного листа, який є невід’ємною частиною Сертифіката ЗНО, до 5 липня 2011 року.
У 2011 році додаткова сесія ЗНО буде проведена з 27 червня по 5 липня. Учасники, які через об’єктивні причини не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО, можуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО лише з предмета, з якого не змогли пройти тестування у визначені строки. Заяви приймаються протягом п’яти робочих днів, включаючи день проведення ЗНО з відповідного предмета.
Підстави для задоволення заяв на участь у додатковій сесії ЗНО:
- участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, які включені до офіційних заходів, що проводяться з участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту,
- порушення процедури проведення ЗНО, які негативно вплинули на результати тестування, що підтверджено рішенням регламентної комісії відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,
- хвороба, що перешкоджає участі в тестуванні, підтверджена довідкою із відповідного закладу охорони здоров’я,
- смерть рідних по крові чи по шлюбу,
- стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день чи переддень тестування,
- інші об’єктивні причини, що унеможливили участь у проходженні ЗНО.
Перелік прийому та перелік документів на участь у додатковій сесії ЗНО опубліковано на сайті ХРЦОЯО.