Фото. У Полтаві по вулиці Зигіна в одному з багатоповерхових будинків 4 роки не ремонують дах. Жителі будинку скаржаться, бо ремонтувати за власний кошт не мають змоги.
Мешканці добилися того, що їх будинок внесли в план ремонту (мають цьому документальне пітвердження), але дочекатися комунальних майстрів не можуть вже кілька років.
Особливо потерпають від такого «непроханого дощу» жителі четвертого поверху зараз, коли почалася весняна відлига.
Мешканці будинку кажуть, що іноді просто бояться спокійно спати: вода, яка капає із даху по стінах квартир, «добирається» до труб газового опалення, протікає й до розеток електроенергії. Неодноразово зверталися із спільною заявою до управління житлово-комунального господарства та ГЖЕДу №6, прохаючи поремонтувати дах.
- Я звертався до ГЖЕДу №6 кілька разів, - каже Володимир Максименко, житель квартири №47, воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій. – Стеля у квартирі протікає ще з 2009 року. Того року ГЖЕД №6 після огляду зробив висновок, що покрівля протікає через те, що проржавіли завіси. Квартиру було включено в план ремонту, але досі ніяких змін. Стеля тепер протікає не лише на кухні, а й у вітальні та спальні. Доводиться постійно міняти посуд, який підставляємо, аби вода не розповсюджувалася по усій квартирі, на підлозі. Коли йде дощ та у сильну відлигу не встигаємо міняти посуд, по кілька разів робити це доводиться. Сусід зробив ремонт за власні кошти, у мене ж такої можливості немає.
За словами власника квартири, за допомогою зверталися й у міськвиконком, Київську раду міста.
Крім того, з даху будинку не чистять сніг, який накопичувався там усю зиму, переконують жителі. За нечищені дахи в облцентрі відповідають ЖЕДи та приватні підприємці, які орендують приміщення у будинку. Тих, хто не звільняє дахи будівель від бурульок та снігу, до відповідальності за це притягуватиме Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. За невиконання цього – штраф від 840 до 1700 гривень.
Ще в одній багатоповерхівці поряд вода тече прямо на щитову
До речі, аналогічна ситуація й у багатоповерхівці по вулиці Хартуріна, 13. Дах, який протікає, не дає спокою жителям 5 поверху. Вода потрапляє до щитової, яка, до речі, не закрита. Жителі будинку дуже обурені, мовляв, переймаються за власне життя, раптом електромережу «замкне».
Також читайте:
Тема тижня. Каналізація Полтави не може впоратися з талим снігом
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter