Полтавські безхатьки влаштувались на роботу в центрі адаптації, в який колись прийшли за допомогою

Новини
8 серпня 2012 о 14:241105 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські безхатьки влаштувались на роботу в центрі адаптації, в який колись прийшли за допомогою
Сьогодні, 8 серпня, у Центрі соціальної адаптації розповіли про досягнуті результати за час існування цього закладу.
Зокрема, своїми історіями ділились полтавці, які живуть в центрі адаптації.

Усього за час існування центру його послугами скористались 112 осіб. Дехто з них почав працювати в самому центрі адаптації і допомагають тепер  іншим.- Нині я працюю соціальним робітником, - розповіла Валентина Шрам. – Прийшла сюди, коли звільнилась з місць позбавлення волі. Спочатку була клієнтом центру, а потім мені запропонували тут працювати. Уже 5 місяців я допомагаю безхатченкам: встановити документи, працевлаштувати, супроводжуємо їх у лікарню, якщо є така необхідність.

Інший чоловік, який теж прийшов півроку тому за допомогою до Центру соціальної реабілітації, тепер готує всім клієнтам закладу їжу. Говорить, що більше за все тут полюбляють борщ.

Як повідомили у Центрі реабілітації, за час існування центру офіційно працевлаштували  6 осіб, ще 35 працюють на тимчасових роботах. Повний комплекс послуг отримали 9 осіб, документи відновили 21 особі, ще 5 знаходяться в процесі відновлення.

Нагадуємо, що Центр адаптації для безхатьків та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, відкрили у Полтаві наприкінці минулого року. Цього року для клієнтів центру планують створити «банк їжі»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter