У Полтаві з’явилась своя Катя Осадча, що робить бізнес на капелюшках

Фото
Ніна Король19 жовтня 2012 о 18:312190 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві з’явилась своя Катя Осадча, що робить бізнес на капелюшках
19-річна Дар’я Слюсар сьогодні у ТРЦ «Київ» представила свої роботи – капелюшки.


Дар’я (справа) та подруги Дар’я (справа) та подруги

Дівчина не претендує називатись Катею Осадчою, та схоже між ними є. Обидві полюбляють цей аксесуар, але телеведуча Катя колекціонує і носить сама, а студентка Дар’я – створює власними руками і теж носить (свої ж роботи). Колись полтавка мріяла стати журналісткою (як і ведуча « Світського життя»). Але поки що вчиться на еколога в аграрній академії та починає бізнес – капелюшки.

Дівчина пробує займатись своєю справою у рамках проекту «Молодь обирає бізнес».

Вона за допомогою своїх подруг, котрі виконували роль моделей, явила полтавцям свої творіння. Презентація виставки була в стилі ретро, відчути атмосферу допомагала й музика та оформлення залу. Фото на стінах – Сергія Дроботенка, позували для світлин – сама Дар’я та її подруги і знайомі.



Деякі з дівчат, котрі прикрасили себе капелюшками від Дар’ї, професійно займаються в модельній школі. А дехто, як Роксолана Чубенко, опанували мистецтво візажу (вона й робила make up моделям цього дня). Про це розповіла Дар’я Слюсар.

Капелюшки Дар’ї, які побичили полтавці сьогодні, коштують від 150 до 1000 гривень. Купити можна було. Ідеї – самої студентки та ті, які підгледіла в інтернеті. Матеріалу замовляє теж у всесвітній мережі, коли немає такого, як бажає, у магазинах міста.

У самої Дар’ї є 10 капелюшків, які вона вдягає на різні заходи. Ці не продаються.

– Моя мама професійно шила, тож, думаю, у мене від неї хист до шиття, рукоділля, – говорить починаючий бізнесмен-дизайнер Дар’я.

Ще одна полтавка створює головні убори, але  старовинні.

Довідка «Кола»

Молодь обирає бізнес» – проект Школи з основ підприємницької діяльності, що реалізовується у 2012 році Обласним молодіжним центром праці спільно з Радою підприємців Полтави. У рамках школи набирають 50 осіб. 20 із них, як показала практика, не витримали навчання, адже ще вчаться у ВНЗ. А 30 залишаються і стають випускниками, 15 уже роз почали власну справу. Виставки картин у техніці батик уже раніше представляли студентки Школи з основ підприємництва  Наталія Безпала та Ксенія Роман. Про це розповів Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру праці.

До теми: нещодавно на виставці полтавці бачили, про що думають і що роблять молоді японці.