Танцюрист Олександр Лещенко розпочинає співочу кар’єру та "зав'язує" з телешоу

Дозвілля
Ольга Правденко18 грудня 2012 о 12:381187 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Танцюрист Олександр Лещенко розпочинає співочу кар’єру та "зав'язує" з телешоу
За півгодини до початку спектаклю у Полтаві журналісту «Кола» вдалося взяти ексклюзивне інтерв’ю в Олександра Лещенка, режисера полартшоу "За 80 днів до кінця світу".Танцівник розповів про роботу над спектаклем, нове амплуа та чому більше «не ступить на поріг телешоу».

Олександре, з якими труднощами довелося зіткнутися під час роботи з таким великим «різномастим» колективом?

– У першу чергу хотілося створити справжню сім’ю, яка поїде в тур і зможе працювати цілісно. Виникали труднощі в технічних нюансах – у нас багато декорацій. Ну, й мені особисто треба було об’єднати в собі хореографа, режисера й артиста.

– Скільки часу пішло на підготовку шоу «За 80 днів до кінця світу»?– Два місяці, усе відбувалося дуже швидко. Всі артисти зі шкіри пнулися, щоб встигнути підготувати номер. У нас були нічні репетиції, після яких ми знову бралися за тренування о 8 ранку. Ці 2 місяці ми жили в хореографічному залі. Паралельно з трупою працювали відеоінженери, декоратори, дизайнери, які пошили понад 120 яскравих костюмів.

– Олександре, ви не лише режисер, хореограф і виконавець головної ролі у цій виставі, а ще й автор ідеї. Як вона виникла?Так, ідея створити таке шоу в мене з’явилася ще кілька років тому.  Разом із Ліною Верес (керівник балету «Форсайт», виконавиця ролі Часу у спектаклі, – авт.) написали сценарій, потім його підкоригували під програму, з якою виступаємо. А завдяки балету «Форсайт», цей проект ожив.

Спектакль «За 80 днів до кінця світу» побачать у Європі– Не боялися братись до роботи? Адже для України pole-денсер (стриптиз на пілоні – авт.) на великій сцені – це абсолютна новинка?

– Для України – це взагалі дико. Але ця ніша порожня, ми в неї «влізли» і її треба розвивати далі. В інших містах, де ми виступали – Київ, Дніпропетровськ, Черкаси, нас зустрічали дуже добре. Особливо в Черкасах, це невелике місто, як і Полтава, тому тут такі новинки завжди цікаві, і глядачі дуже вдячні.

– Скажіть, яка все-таки головна мета цього спектаклю?– По-перше ми популяризуємо pole-денсер як мистецтво та спорт. Моє ж завдання – розвивати в Україні сучасний театр, багатогранний, на вистави якого цікаво буде приходити всім.

– У Полтаві вперше виступаєте? Буде час подивитися місто?– Вперше я був тут 4 роки тому з туром «Танцюють всі». На жаль, погуляти містом не зможу, після вистави одразу їдемо до Києва. А з лютого з програмою «За 80 днів до кінця світу» у нас буде великий тур містами України. Потім хочемо повезти виставу до Європи.

До речі, унікальне шоу танцівники поставили за мотивами твору письменника Жюль ВернаІз Нового року українці побачать Лещенка у новому амплуа – співака– Під час концертів трапляються якісь казуси на сцені?– Звісно! Наприклад, нещодавно під час виступу зламався

реквізит – корзина з-під повітряної кулі. Довелося ногами притискати її до підлоги. Постійно щось відбувається, чого не чекаєш, і це змушує імпровізувати.

–       Олександре, які у вас плани на Новий рік та Різдво?–       На Різдвяні свята ми їдемо до Німеччини. Там будемо відзначати Різдво і працювати. Плюс я починаю вокальну кар’єру. На пісенному конкурсі Михайла Поплавського «Пісня року» вже завоював одну зі статуеток.

Читатйте також: Ліна Верес, з якою зустрічався Олександр Лещенко, теж на різдво їде до Європи.

–       У якому стилі виступатимете і з яким продюсером співпрацюватимете?

–       Це поп-рок, будуть і пісні, і кліпи в цьому стилі. Сам пишу слова і сценарій. Лише музику пише композитор. Я завжди сам собі режисер.

–       Із телевізійними шоу ви «зав’язали»?

–       Усе, більше ніколи не ступлю на поріг телевізійних проектів як учасник. Як хореограф, режисер – із задоволенням, як учасник – у жодному разі, досить. 5 років у шоу – це дуже важко, занадто виснажує.

ДовідкаОлександр Лещенко народився 27 березня 1989 року в Олександрії. Із 7 років хлопець займався карате, а танцями захопився з 11 років. У 13 переїхав із батьками до Києва, де танцював у балеті «Тодес». Закінчив естрадно-цирковий коледж.  Восени 2008 року Олександр став срібним призером танцювального проекту «Танцюють всі!». 2009 року в парі з Анною Безсоновою став переможцем танцювального телепроекту «Танцюю для тебе-3». Навесні 2010 року працював хореографом проекту «Суперзірка». У шоу «Майданс» вивів як хореограф команду Кіровограда на перше місце. За виграні кошти у місті звели нові дитячі майданчики. Був головним хореографом та членом журі шоу «Майданс-2».

Художній керівник і головний хореограф-постановник балету «Форсайт». Зустрічався з Ліною Верес, у балеті якої нині танцює і на сцені з якою виступає.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter