З їхніх слів, головна помилка, яку чинять люди при використанні різноманітних салютів, не дотримання безпечної відстані.
– Римські свічі потрібно у що-небудь закріпити, а фітіль запалювати на відстані витягнутої руки, – порадив Віталій Шкаревський, начальник Відділу роботи зі ЗМІ та громадськістю ТУМНС у Полтавській області. – Усяку дрібну піротехніку ні в якому разі не варто запалювати у будинках, що часто роблять полтавці. У салютних установках люди буває плутають, де низ, а де верх. А ще, варто зазначити, у випадку коли піротехніка так і не запрацювала, не варто до неї підходити протягом 20 хвилин. Адже був випадок, коли один чоловік підійшов подивитись, чому ж установка не вистрелила, і в той момент, коли він нахилився, салют спрацював. Ця людина загинула.
До теми - Кому, як і де полтавські міліціонери забороняють влаштовувати феєрверки
Окрім того, рятувальники ще раз нагадали, що варто купувати піротехніку влише в сертифікованих магазинах. Адже, зокрема, один з гіпермаркетів Полтави незаконно продавав піротехніку
Роман Кириленко, начальник ТУ МНС України у Полтавській області, рекомендував полтавцям відвідувати загальні міські салюти, які обіцяє влада. Мовляв, від купленої і самостійно експлуатованої люди не отримають великих вражень. До того ж, так буде безпечніше.
Сьогодні, 21 грудня, на передодні Нового року еменесники розповіли, як правильно користуватись піротехнікою.
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter