У кожного з них є свій Висоцький. Історіями про роль цієї постаті у своєму житті ділилися полтавці. На вечорі пам’яті читали його вірші, виконували пісні барда та присвячували йому свої. Серед гостей заходу був і той, хто особисто знав Висоцького. Художник Олег Мінгальов говорить, що Висоцький як Бодлер зумів виразити усе напруження того часу. - Звучав у той час Вознесенський, Рождественський, Євтушенко, Ахмадуліна. Але якось так вийшло, що все сконцентрувалося у Висоцькому, хоча він і не був досконало блискучим як поет, недоліки були на обличчя, але його оголена душа вона кричала на увесь світ, навіть французи не розуміючи російську мову, вони були залучені до його творчості, - розповів Олег Мінгальов. У обласній бібліотеці також відкрили виставку, де зібрали твори Володимира Висоцького, согади його друзів та коханих. Також читайте: Жадан у Полтаві виступить заради хворого письменника Павла Вольвача
На вечорі пам’яті Висоцького у Полтаві співали його пісні та читали вірші, присвячені видатному поету, барду та актору.
Сьогодні у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений життю і творчості Висоцького.
Напередодні 75-річчя справжнього символу епохи зібралися шанувальники Володимира Висоцького, переважно старшого покоління, які виросли на його піснях.
До теми - Полтавські ревізори відсвяткували ювілей (+фото)