У Полтаві менш ніж за 2 хвилини пограбували ломбард на 300 тисяч гривень

Новини
2 лютого 2013 о 11:091416 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві менш ніж за 2 хвилини пограбували ломбард на 300 тисяч гривень
У Полтаві серед ночі менш ніж за 2 хвилини пограбували ломбард.


У Полтаві з ломбарду винесли сейф (фото з сайту р-p.com.ua)У Полтаві з ломбарду винесли сейф (фото з сайту р-p.com.ua)

Грабіжники винесли звідти сейф з золотими прикрасами на 300 тисяч гривень.

Читайте також - У Полтаві п’ятеро чоловіків у масках пограбували будинок підприємця

Невідомі  проникли до ломбарду по вулиці Жовтневій серед ночі та «працювали» у приміщенні менше двох хвилин. І хоча спрацювала сигналізація, яка реагує на рух всередині приміщення, грабіжників не вдалося затримати. Уже через дві хвилини після отримання сигналу мобільна група  приватної охоронної не застала злодіїв всередині приміщення, - повідомляють в УМНС України в Полтавській області.

До речі, полтавець, що грабував кафе, погрожував убити себе, якщо його затримають (+фото)

Правоохоронці кажуть, що з такою швидкістю та легкістю злочинці змогли скоїти дану крадіжку через нехтування власниками ломбарду заходами безпеки та охорони приміщення.

-       Вікно, через яке проникли до приміщення злочинці, було загратоване, але кріплення грат до стіни було настільки тонке, що його можна було перекусити звичайними «кусачками», - розповідає Олександр Дудка, заступник начальника Київського РВ ПМУ. – Сейф, у якому зберігались золоті вироби і який винесли невідомі, як і передбачають правила, був прикріплений до стіни, але звичайними шурупами і до її дерев’яної конструкції.

Злодії легко зірвали сейф з місця та винести його за лічені секунди.Та й відеоспостереження в ломбарді не було ні всередині, ні ззовні.

Читайте також:

Полтавець викрав у бабусі консерви, масло та ковбасу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter