
Тепер бригади районної швидкої знаходяться на базі центру, але вони продовжують обслуговувати сільських мешканців.
Читайте також, У Полтаві окремого приміщення для служби 112 не будуватимуть
Якщо раніше для того, щоб викликати швидку жителям району доводилося набирати міський номер – 2-77-98, тепер достатньо зателефонувати на «103». Старий же телефонний номер тепер «відкріпили» від швидкої.
- Щоб викликати швидку допомогу з Полтавського сільського району, треба було набрати міський телефон. Не всі люди мають можливість, з мобільного телефону не хочеться, якось не зовсім зручно, - говорить Олександр Лавренко, головний лікар центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.
До речі - У Полтаві новий наказ гальмує оперативність бригад швидкої
Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф створили рішенням сесії обласної ради у листопаді минулого року. Передбачають, що з Полтави контролюватимуть всю екстрену медичну допомогу в області. На базі центру створять єдину диспетчерську службу, куди надходитимуть виклики з усієї Полтавщини.
- Плануємо створти єдину диспетчерську службу якнайшвидше. Але в нас дуже багато роботи, - розповідає Олександр Лавренко. – Потрібно підвести телекомунікації, переобладнати приміщення тощо, щоб кожну бригаду було видно на моніторі.
Запрацює ж повноцінно диспетчерська служба, як обіцяють, вже цього року.
Читайте також:
Полтавським лікарям «швидкої» медикаментів закупили на 2 роки