
Адже в області та Полтаві побільшало випадків, коли люди не розуміють роз’яснень соцпрацівників. Про зростання кількості таких звернень сьогодні, 7 лютого, говорили на колегії Департаменту праці та соцзахисту населення Полтавської облдержадміністрації.
Читайте також - У Полтаві ветеранам війни до посвідчення вклеять бланк-вкладку
– Узагалі минулого року загальна кількість звернень від громадян до органів соцзахисту населення зменшилась, – повідомила Людмила Корнієнко, директор Департаменту. – Але помітно зросла кількість звернень по наданню матеріальної допомоги. Ми детально розібрали кожен випадок. Як приклад, наведу, багатодітна мати з Лубен звернулась до нас в Департамент, щоб отримати роз’яснення про нарахування допомоги одинокій матері з урахуванням доходів сім’ї. Ми запитали, чому ця жінка не звернулась безпосереднє в міське управління. Проте з’ясувалось, що вона зверталась, але отриманні роз’яснення були для неї незрозумілими.
До районів області, у яких саме і зросла кількість таких звернень, увійшли Полтавський та безпосередньо обласний центр. Для вирішення проблеми запропонували розробити спеціальні інформаційні пам’ятки, написані зрозумілою для пересічних людей мовою.
До теми - У Полтаві розповіли, чим займаються соцпрацівники, яких полтавці боялися
– Ми розробимо пам’ятки не на 2-3 листка, а коротенькі, які будуть зрозумілими населенню, - пояснила Людмила Василівна. – Наступного тижня їх направимо вже у районні управління. І при першому звернені громадян, прошу фахівців, надавати їм такі пам’ятки.
У буклетах вкажуть номери телефонів гарячої лінії Департаменту та районних управлінь. Також усіх працівників управлінь праці та соціального захисту населення попрохали давати більш зрозумілі відповіді на питання людей.