В Україні хочуть заборонити продаж секонд-хенду

Новини
19 лютого 2013 о 14:151284 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні хочуть заборонити продаж секонд-хенду
Нардеп від "Батьківщини" Віталій Немилостивий вніс у Раду законопроект, яким пропонується заборонити в Україні оптову та роздрібну торгівлю секонд-хендом.


Фото з сайту ru.tsn.uaФото з сайту ru.tsn.ua

- У 2012 році обсяг товарів, які були ввезені на територію України, склав 98,6 тис. тонн, а за останні 5 років він склав 447,8 млн кг (це по 10 кілограм на кожного українця). Ці показники щорічно збільшуються, що негативно впливає на розвиток, як вітчизняної легкої промисловості, так і економіки країни в цілому, - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Крім того, як повідомляє ТСН, народний обранець переконаний, що ввезення товарів, що були у вжитку, без належного проведення санітарно-епідеміологічної експертизи і подальша реалізація цих товарів, несе загрозу життю людей та навколишньому середовищу, а також створює негативний імідж країни у світі.

Нагадаємо, ідею обмеження секонд-хенду в Україні вже обговорювали раніше. Тоді  у Полтаві пройшла акція на захист Second Hand

Так, уряд вже тоді почав обговорювати легальні способи обмежити ввезення в Україну секонд-хенду, оскільки ідея заборонити його імпорт викликала масові протести. Крім того, заборона на імпорт секонд-хенду суперечить принципам ЗВТ з ЄС.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter