Перед вікнами кількох багатоповерхівок може вирости вишка: полтавці – проти

Новини
Надія Труш27 березня 2013 о 16:031628 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Перед вікнами кількох багатоповерхівок може вирости вишка: полтавці – проти
У Полтаві на вулиці Докучаєва 1/7 організація з Харкова, що спеціалізується на наданні телефонних послуг, збирається збудувати вишку на даху господарчої будівлі у дворі багатоповерхівок.
Жителі навколишніх будинків протестують, бо поряд дитячий садок та ігрові майданчики. Група з більш ніж 20 активістів написала колективне звернення до санітарно-епідеміологічної служби. За словами жителів, роботи з установлення вишки почали ще тиждень тому.

Група пенсіонерів постійно чергує біля будинків, щоб не дозволити почати будівництво вишки Група пенсіонерів постійно чергує біля будинків, щоб не дозволити почати будівництво вишки  – Вдень приїхала бригада працівників, без попередження, навіть не було жодного оголошення, почали щось виміряти, заливати бетон, – говорить Людмила Михайлівна, жителька мікрорайону. – Ми звернулися з проханням показати дозвільні документи та розповісти подробиці того, що тут відбувається. Але вичерпної відповіді так і не отримали. Знаємо лише, що це харківська організація. Пенсіонери не пустили робітників на територію, влаштували чергування – Не дочекавшись пояснень, вирішили діяти самостійно, – говорить Людмила Михайлівна. – Коли наступного дня знову приїхала бригада, щоб продовжити роботу, ми просто не пустили автомобіль. Приблизно 80 людей стали у дворі і не дозволили транспорту під’їхати до гаража. Авто постояло і поїхало. На місці робітники не з’являються ось уже кілька днів. Але ми хвилюємося, що просто перечікують. Тому по черзі цілий день чергуємо, аби не проґавити. Не хочемо, аби наші діти дихали зіпсованим від випромінювання повітрям!

Неподалік місця, де збираються будувати вишку – знаходиться дитсадокНеподалік місця, де збираються будувати вишку – знаходиться дитсадок До теми:  мітинг жителів Леніна 104, які досі не можуть добитись, аби знесли розвалену будівлю та забезпечили їх новим житлом (+фото). Законність будування вишки, можливо, перевірить Держархбудінспекція – Раніше будівництво вишки кваліфікувалося як будівництво споруди, нині ж класифікується як об’єкт будівництва, – пояснює Ігор Крикливець, перший заступник начальника державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області. – У компетенції нашого управління перевіряти ті об’єкти, що знаходяться на стадії будівництва. Поки будівництво не почалося, це не зовсім у компетенції нашої установи. Але перевірка може бути, якщо буде письмове звернення від жителів. Поки його до нас не надходило. До теми: полтавський міськвиконком замовляє тендер на будівництво скандальної заправки на Дублянщині. Чи можна ставити вишку біля житлових будинків – перевірить обласна СЕС За словами мешканців будинку на вулиці Докучаєва, майже у кожній квартирі – родини з маленькими дітьми. Через це вони переконані, що ставити вишку у дворі, біля житлових будинків, небезпечно. – Вирішили збирати підписи, просити владу заборонити будувати вишку під нашими вікнами. Нехай десь на відкритій території будують, – говорить Людмила Михайлівна. – Зараз наше звернення на розгляді у міській та обласній санітарних інспекціях, – говорить Леонід Іванович, мешканець будинку на Докучаєва 1/7. – Більше сотні людей підписалося під колективним листом. – До нас надійшло колективне звернення від мешканців цього будинку, – повідомив Анатолій Журавльов, головний лікар обласної СЕС. – Найближчим часом наші спеціалісти виїдуть на місце, зроблять обстеження, виміри. Перевірять, чи не перевищує електромагнітне випромінювання дозволених норм.

За словами полтавців, вишку будувати збираються на даху цегляної господарчої будівлі За словами полтавців, вишку будувати збираються на даху цегляної господарчої будівлі  До теми: у Полтаві протестували проти знищення тополь. Довідка «Кола»: Базова станція мобільного зв’язку, так звана вишка, може негативно впливати на людський організм, якщо рівень електромагнітного випромінювання перевищує норми. У такому разі можуть з’являтися головний біль, підвищення температури тіла, погіршення загального самопочуття. Межі електромагнітного випромінювання встановлюють згідно з «Державними санітарними нормами і правилами захисту населення від впливу електромагнітного випромінювання», затверджені МОЗ України (№ 239 від 01.08.1996). Згідно з цим документом, допустимий рівень становить 2,5 мкВт/см2. Якщо ж норми не перевищені – шкідливого впливу на людей не буде. Також читайте: Нову автостанцію у Полтаві не будують, бо заважають продавці стихійного ринку

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter