Азаров: Уряд не планує забороняти роботу секонд-хендів

Влада
12 квітня 2013 о 18:01924 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з сайту tsn.uaУ Кабінеті Міністрів України не планують забороняти роботу секонд-хендів.
Про це написав Прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці у Facebook, коментуючи повідомлення про те, що вже говорять про таку ініціативу, - повідомляють на ukrinform.ua.

- В уряді немає таких планів. На превеликий жаль, останнім часом з'являється дуже багато недостовірних викидів інформації. Наприклад, я з подивом дізнався, що нібито уряд готується підвищити плату за навчання у дитячих музичних школах. Взагалі-то кажучи, це компетенція місцевих органів влади, і уряд не має до цього жодного відношення. Але я б не рекомендував цього робит", - сказав він.

Азаров теж спростував недостовірну інформацію ЗМІ щодо підвищення акцизів на паливо тощо.

- Взагалі-то я б порекомендував стежити за офіційним сайтом уряду. Там публікуються всі проекти документів, проекти урядових рішень. Перш ніж приймати, вони зазделегідь вивішуються для громадського обговорення. І тільки тоді, коли проект документа з'являється на сайті, можна говорити про якийсь намір. Але проект ще не обов'язково може бути прийнятий. І тому чутки, які наповнюють ЗМІ, по великому рахунку, дестабілізуватимуть ситуацію, породжують невпевненість. А це не правильно, - переконаний глава уряду.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter