Він розповідав наскільки в Полтаві доступна освіта дітей з психічними розладами.
Круглий стіл проходив 28-29 жовтня. У цьому заході брали участь представники Центру Громадянських Свобод, Нідерландського Гельсінського Комітету, Коаліціі з протидії дискримінації в Україні.
– Під час круглого столу обговорювався стан освіти в Україні, доступність освіти для національних меншин на рідній мові, доступність освіти для дітей з обмеженими можливостями та інші проблеми, – повідомив Олександр Алієв, керівник організації. – Лікар-психіатр Андрій Лютий з Полтави мав можливість почути досвід колег з Голландіі, Ірландіі.
До теми - У Дендропарку в риболовлі змагалися полтавці з обмеженими можливостями (репортаж)
Також полтавський лікар брав участь у виробленні рекомендацій для дієвих змін в Україні стосовно протидіі дискримінаціі в освіті.
– Я ніколи і не думав про громадську діяльність, мені здавалося що десь є люди які цим займаються і не уявляв звідки вони беруться. Несподівано мене запросили в Бюро контролю в якості експерта для аналізу стану захищеності прав психічнохворих в Полтаві. Мене зацікавила пропозиція, та можливість самому впливати на зміни в державі і я подав заяву на членство в організації. Зараз можу сказати що кожен не байдужий має можливість змінювати на краще наше місто, а в процесі і змінюватися сам, – поділився враженнями Андрій Лютий.
Читайте також - Розвінчуємо 7 найпоширеніших міфів про психічнохворих та психіатрів
Полтавець тисне руки учасникам круглого столуЛікар-психіатр з Полтави Андрій Лютий брав участь у круглому столі в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України по правам людини.