Готуємо тіло до морозів, зимуємо правильно

Краса
Таня Цирульник14 листопада 2013 о 13:534194 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Готуємо тіло до морозів, зимуємо правильно
Останні теплі дні добігають кінця, і найближчі кілька місяців ми проведемо здебільшого у теплих приміщеннях із пересушеним повітрям.
Які ділянки шкіри найбільше страждають від холоду та які косметологічні процедури поширені в осінньо-зимовий період – підказка від «Кола».

Готуємо тіло до морозів. Фото з сайту lady.tochka.netГотуємо тіло до морозів. Фото з сайту lady.tochka.net

Осіннє сонце вже не таке активне, як улітку. Отже, ризик появи нової папіломи на місці попередньої значно менший. Звісно, процедуру видалення утворень на шкірі варто довірити лікарю-онкологу. Спроби позбутися родимок або папілом самостійно можуть призвести до сумних наслідків.

Найчастіше утворення видаляють за допомогою хірургічної операції – коли існує небезпека переродження у злоякісне.  Після операції тканини видаленої родимки можна відправити на аналіз.

Електрокоагуляція також дозволяє взяти матеріали для гістологічних досліджень, на відміну від скальпеля, струм не залишає глибоких рубців та шрамів.

Метод видалення родимок рідким азотом підходить не для всіх новоутворень. Існує небезпека ураження здорових тканин навколо родимки.

Лазерне видалення родимок – безкровна операція з мінімальним пошкодженням. Сучасна апаратура дозволяє точно визначити глибину проникнення і діаметр видалення, тому здорові ділянки шкіри не травмуються.

Пілінги та видалення пігментних плям – лише холодної пори року

Будь-який пілінг протипоказаний у період активного сонця. Фото antirodinka.ru Будь-який пілінг протипоказаний у період активного сонця. Фото antirodinka.ru

Будь-який пілінг протипоказаний у період активного сонця. Саме тому цю процедуру не рекомендують робити влітку, адже за допомогою пілінгу шкіра позбувається верхнього загрубілого шару, отже, на деякий час стає дуже вразливою до агресивних сонячних променів.

Видаляти пігментні плями можна як у салоні, так і самотужки. Якщо вони тільки почали проявлятися, цілком достатньо робити маски з петрушкою, протирати шкіру огірковою водою або кисломолочними продуктами, що мають легкий відбілювальний ефект, користуватися кремами, масками, сироватками, які мають у своєму складі активні антиоксиданти, тож захищають клітину від токсичних впливів і блокують утворення меланіну.

Професійні дерматокосметологічні процедури, які пропонують у салонах, здебільшого призначені для того, щоб активно впливати на глибокі шари шкіри.

Антицелюлітний масаж – під теплі колготки і штани

Цю процедуру почати восени варто насамперед із естетичної точки зору. Якщо вирішили записатися на курс антицелюлітного масажу, плануйте його так, щоб устигнути отримати результат напередодні пляжного сезону та щоб зійшли синці. Варто пам’ятати також, що самими гелями, яких нині продається безліч, проблему не вирішити. Косметичний засіб використовувати потрібно у комплексі з масажем. Антицелюлітні масажі – дуже активна процедура, після якої часто на тілі залишаються синці. Звісно, сховати їх краще взимку під щільними колготками та штанами.

Що в нашому організмі найбільше страждає від холоду?

Волосся врятує шапка

Ходити без головного убору холодної пори – модно і небезпечно. Окрім ризику застудитися, є висока ймовірність втратити частину волосся, яке від вітру стає ламким і починає інтенсивніше випадати. Під впливом холоду страждає шкіра обличчя і голови. Проте якщо обличчя ми можемо змастити кремом, шкіра голови цього захисту буде позбавлена. Однак велике захоплення головними уборами також шкодить волоссю. Звичка носити шапку в приміщенні призводить до перегрівання голови, волосся цього «парникового ефекту» також не оцінить.

Шкіру рук врятують рукавички й креми

Шкіра на руках за своєю природою досить суха. Восени вона страждає від вітру та холоду і може пошерхнути. Програма мінімум – жирний живильний крем. Якщо немає коштів на дорогі процедури в салонах, пропонуємо просту маску, яку практикують і пересічні громадяни, і знаменитості: нанесіть густо на руки крем і вдягніть рукавички із тканини на ніч. Уранці шкіра на руках буде м’якою та ніжною.

Обличчя взимку – без макіяжу?

Звісно, низька температура – не привід відмовлятися від краси. Українки виходять із макіяжем у 30-градусний мороз та в зливу.

Проте холодної пори року косметологи радять змінити звичайний мейк-ап:

– використовувати більш щільні та жирні засоби як основу під макіяж, зокрема зимовий крем для обличчя;

– відмовитися від зволожувальних засобів, які можуть замерзнути на вашій шкірі, що призведе до обмороження;

– крем та косметику наносити за годину до виходу з дому – за цей час крем вбереться у шкіру;

– скраби та маски, очищення шкіри – лише ввечері;

– алергія на холод – реальність. Якщо шкіра обличчя починає свербіти, лущитися – можливо, причина – саме алергія. Відвідайте лікаря.

– відмовтеся від омолодження льодом. Популярні процедури протирання шкіри обличчя кубиком льоду або вмивання льодовою водою краще відкласти до літа.

– відмовтеся від косметики на гліцерині та спирті. Гліцерин захищає шкіру від морозу, але іноді може бути причиною почервоніння та свербежу. Тоніки на спиртовій основі більш агресивні, а в мороз шкіра стає чутливою. Тож очищувати обличчя краще м’яким молочком або піною для вмивання.

– зволожувати шкіру обличчя морозної пори року необхідно. Добре це робити косметичною олією, яка продається у кожній аптеці.

За матеріалами інтернет-видань підготувала Тетяна Цирульник

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter