Проте голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко залишився незадоволеним тим, що майданчик не доступний для інвалідів. Тож тепер при будівництві нових – враховуватимуть інтереси і цієї категорії населення.
На будівництво, розпочате у травні та завершене у листопаді 2013 року, витрачено близько 600 тисяч гривень. З них - з державного бюджету близько 250 тисяч гривень, інші - спонсорські кошти, – повідомили на офіційному сайті Новосанжарської РДА.
Згодом на нараді в Полтавській облдержадміністрації, Олександр Удовіченко зауважив:
– Сучасний майданчик зі штучним покриттям для села Руденківка - це безумовно подія. Там будуть займатися і діти, і дорослі. І в тому числі туди змогли б приїхати й люди з фізичними обмеженнями, провести якісь змагання, бо там абсолютно нормальна інфраструктура – поруч школа, є теплі роздягальні. Але, я так розумію, що таку елементарну річ, як доріжку з твердим покриттям не передбачили. Я ходив по трав’яному покриттю і бачив це. Все гарно за загородкою, а до загородки як дістатись? От завтра ми такі ж майданчики відкриваємо в Хоролі та Пирятині. Виявиться, що й там для інвалідів нічого не зроблено?
За словами Олександра Васильовича, в будівництво вклали по півмільйона гривень, тому доступність до них можна було б забезпечити. Тому на майданчиках, що будуватимуться наступного року на Полтавщині, враховуватимуть й інтереси людей з обмеженими можливостями.
До теми - Полтавським інвалідам-візочникам хочуть створити тренувальні спецмайданчики
На Полтавщині спортмайданчики робитимуть доступними для людей з обмеженими можливостями. Фото з сайту www.sport.donetsk.ua Днями урочисто відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям у селі Руденківка Новосанжарського району.
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter