Як проявляють фантазію батьки малечі в Киїському районі Полтави, називаючи дітей, читайте далі.
Популярні, рідкісні та дивні імена дітей Київського району Полтави.
Найпопулярніші імена дівчаток 2013 року: Софія, Єва, Анастасія, Валерія, Олександра, Катерина.
Менш популярні, але все більше затребувані стають Злата, Соломія, Кароліна, Емілія, Елеонора.
Хлопчиків у Київському районі називали так: Єгор, Владислав, Максим, Іван. Нікіта – теж серед найпоширеніших, усупереч правопису, батьки наполягають, щоб їхніх синів звали саме так, а не Микита. Тож у свідоцтвах про народження записані саме такі імена маленьких полтавців.
– Часто мами і тата хочуть дати таке ім’я, щоб воно звучало так, як російською мовою, тож мусимо так і реєструвати маля, – говорить Валентина Пасічна, провідний спеціаліст Київського відділу ДРАЦС Полтавського міського управління юстиції.
У Ленінському районі Полтави народились Принцеса та Князь.
Малюки цього району міста мають і рідкісні імена, які були довго забуті, старовинні, але стали модні нині. Тож дівчаток тата і мами назвали так: Матильда (удома називають Мотя), Агата, Зоряна, Анісія, Меліса, Міланія і Мілана. Є і Дар’я-Дарина.
До речі, у сільській місцевості також можна зустріти дітей із досить незвичними іменами, як от на Шишаччині дівчаткам дають імена Мілана, Мілена.А віруюча родина назвала доню так: Авітала.
Як в області було модно називати дітей 3 роки тому, дізнайтесь тут.
Старовинні чоловічі імена також нині повертаються, і серед полтавських малюків Київського району є Арсен, Арсеній, Макар, Захар, Марко, Марк, Трохим, Єлисей, Аристарх, Гліб, Семен, Герман. З’явились і Ельдари та Федори.
Як проявляють нестандартність у виборі імені дитині в Октябрському районі, читайте тут.
Про цікаві імена, які потім можуть обернутись проти дитини, розповіла Валентина Сергіївна.
– Був у нас випадок, років 10 тому, батьки назвали дівчинку Златовласкою, – згадує провідний спеціаліст. – Вона така руденька була, як сонечко. – Ми ще перепитували, чи точно таке ім’я бажають дати? Батьки наполягали. Але пішла дівчинка у школу і руденьку веснянкувату малечу почали діставати однолітки через її ім’я. Прийшли батьки до нас із бажанням змінити ім’я, адже й удома вони називали доньку інакше. Але закон дозволяє змінити ім’я лише в 14 років або в 16.
У 14 років за згодою дитини батьки можуть клопотати про зміну імені дитини, і можна реєструвати нове наймення. А в 16, коли дитина отримує паспорт, вона сама має право міняти ім’я та прізвище. По батькові змінювати не можна.
До теми: екс-заступник міського голови Полтави до 16 років мав інше ім’я.
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter