У вересні полтавці спробують сили на гарвардських ІТ-курсах

Афіша
Ольга Матвієнко26 серпня 2016 о 11:181108 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У вересні полтавці спробують сили на гарвардських ІТ-курсах
Триває набір на безкоштовний курс CS50, навчання у групі стартує 5 вересня.

У вересні полтавці спробують сили на гарвардських ІТ-курсахФото – studway.com.ua

У Полтаві триває набір на безкоштовний курс CS50, навчання у групі стартує 5 вересня.

На Полтавщині продовжується набір на безкоштовні курси з основ програмування в рамках другого етапу всеукраїнської програми «Technology Nation» від благодійного фонду «BrainBasket Foundation». Technology Nation — це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек по всій Україні.

До теми: Полтавських атовців та вимушених переселенців запрошують на курси з програмування

Як пояснила координатор проекту у Полтавській області Анна Брухно, проект переслідує просвітницьку мету. Учасники вивчатимуть курс «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету. По завершенню 4-місячного інтенсивного курсу слухачі будуть набагато краще орієнтуватися в ІТ-сфері, зможуть спробувати себе в різних завданнях та з’ясувати свої сильні та слабкі сторони.

Завершення цих курсів відкриває для випускників широкі перспективи, оскільки проект співпрацює з ІТ-компаніями Полтавської області, України та західних країн. Саме тому організатори запрошують слухачів, які володіють англійською на рівні upper-intermediate або вище – праця українських ІТ-спеціалістів затребувана в розвинених, англомовних країнах. Більше того, за даними всеукраїнських досліджень, ІТ-сфера приносить Україні не менше 2,5 мільярдів гривень щороку, і за цим показником стоїть в одному ряді з металургією, АПК та машинобудуванням. Тож, враховуючи наявний інтелектуальний ресурс України та попит на Заході, розвиток ІТ може стати одним з базових напрямів євроінтеграції.

Навчання проходитиме на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського під керівництвом досвідчених менторів-волонтерів. Одна з груп розпочне навчання 5 вересня. Також триває набір слухачів і в Кременчуці.

В процесі навчання слухачі курсу зможуть розробити портфоліо своїх робіт, яке зможе стати важливим додатком до резюме при працевлаштуванні до ІТ-компаній.

Гліб Куріньов

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter