Головний міліціонер Полтавщини відвідав колег у зоні АТО

АТО
Андрій Іванов15 червня 2015 о 18:451337 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головний міліціонер Полтавщини відвідав колег у зоні АТО
Олег Бех ознайомився з умовами проживання і харчування, вручив бійцям премії та передав гостинці від колегії УМВС.

Головний міліціонер Полтавщини відвідав колег у зоні АТОВіктор Ремський та Олег Бех. Фото: mvs.gov.ua

У вихідні дні Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини, разом із своїм заступником Віктором Ремським відвідали колег в зоні проведення АТО. Головний міліціонер області обговорив з підлеглими обстановку в зоні ведення бойових дій, ознайомився з умовами проживання та харчування, вручив бійцям премії та передав гостинці від колегії УМВС.

Зустрічав керівників УМВС Юрій Анучін, командир батальйону патрульно-постової служби міліції особливого призначення «Полтава», повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

– Я дякую кожному, хто стоїть на передових рубежах і захищає Україну від загарбницьких зазіхань ворога, – зазначив Олег Бех. – Це наші герої, якими пишаємось і ми, і полтавська громада. Приємно, що наші колеги мають відмінну виправку, високий рівень патріотизму та потужний бойовий дух. Хлопці забезпечені необхідним озброєнням та обмундируванням. Побажання кожного з них ми також врахуємо і будемо докладати максимум зусиль, аби вони були гарно забезпечені, почувалися впевнено та комфортно, наскільки це можливо в умовах ведення війни.

Читайте також: Чергова ротація у Полтаві: в бій йдуть досвідчені воїни.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter