У Полтаві зустріли бійців 16 батальйону тероборони (ФОТО)

АТО
Ольга Матвієнко2 квітня 2015 о 17:523401 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві зустріли бійців 16 батальйону тероборони (ФОТО)
Додому повернулися ще 82 військовослужбовця.

У Полтаві зустріли бійців 16 батальйону тероборониДодому повернулися бійці 16 тербату. Фото Ольги Матвієнко

Сонцем крізь хмари, сльозами радості і морем квітів Полтава зустріла бійців 16 батальйону територіальної оборони. 82 бійця із Полтавської області сьогодні, 2 квітня, повернулися зі служби в зоні антитерористичної операції. Їх зустріли дружини, кохані, друзі і просто небайдужі полтавці на площі перед облдержадміністрацією.

– Приїхав 16 окремий батальйон 92 бригади, який проходив службу в зоні АТО під Щастям. Приїхали, так би мовити, на дембель. Рік працювали на благо держави, тепер будемо працювати далі. Спасибі всім за теплий прийом, волонтерам, які нас підтримували, обласній адміністрації і всім полтавцям. Ми повернулися. Ура! – відрапортував командир підрозділу Сергій Пономаренко.

Військові радості не приховують, подекуди не стримують сльози, як і їхні рідні. Розповідають, що на передовій було важко, але трималися завдяки підтримці вдома. У багатьох на руках діти.

– Відчуття там не передати, важко не важко, але не передати. Відчували там підтримку рідних. У нас було все добре. Всі живі, здорові – це головне, – говорить боєць Віталій Груба, тримаючи на руках дворічного сина. Його називає найбільшим щастям.

Уже сьогодні для Віталія Груби і його товаришів, через рік після мобілізації, розпочнеться життя на мирній території.

– Планів дуже багато. Зараз повернуся на роботу, а там подивимося, – говорить інший військовий Віталій. На руках у нього трирічна донечка, друга, дівчинка семи років, вже півгодини не відпускає його руку.

– Не буває людини, якій не страшно. Найбільше думав про те, щоб повернутися додому, – говорить боєць.

Нагадаємо, що перші бійці 16 батальйону територіальної оборони повернулися 28 березня.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter