IV Lviv Media Forum – пояснити світ через медіа!

19 березня 2016 о 15:431787 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 IV Lviv Media Forum – пояснити світ через медіа!
26-28 травня у Львові відбудеться головний медіа форум України. Реєстрація на участь вже почалася

Четвертий рік поспіль форум збирає провідних фахівців медіаіндустрії та студентів з різних куточків світу. Цьогорічна тема «Пояснюючи світ через медіа».

Як писати доступно, цікаво і зрозуміло? Як зробити своє ЗМІ успішним та якісним? Чого не вистачає молодим журналістам? Яким чином ЗМІ може зробити людей більш освіченими? Відповіді на ці та інші запитання можна буде отримати на доповідях та панельних дискусіях. Ще більше уваги буде приділено розслідуваній та економічній журналістиці, сторітелінгу, репортажу, цифровій журналістиці та фотографії.

Цього року організатори дають можливість 100 студентам і журналістам віком до 30 років отримати стипендії і тревел-гранти на участь у IV Львівському медіафорумі. Це дасть змогу безкоштовно або частково безкоштовно відвідати захід. Детальну інформацію про участь на отримання такої можливості читаємо на сайті.

Попередньо підтвердили свою участь у медіафорумі такі українські журналісти:

Катерина Горчинська (Громадське телебачення), Наталя Седлецька (Схеми), Іван Яковина (Новое Время), Наталя Гуменюк (Громадське телебачення), Гліб Вишлінський (Центр економічної стратегії), Роман Вінтонів (UA:Суспільне), Тамара Бабакова (Радіо Аристократи), Зураб Аласанія (UA:Суспільне), Олена Білан (Інвестиційна компанія «Dragon Capital»).

Деякі гості з закордону, які обіцяли поділитись знаннями з Україною: Марк Челлінор (CEO, International News Media Association (INMA), Велика Британія), Денніс Чемберлен (Пулітцерівський лауреат, Iowa State University,США), Тім Маклафлін (MediaStorm, США), Бен Джуда (Європейська Рада з

Міжнародних Відносин, Велика Британія), Євгеній Афінеєвський (режисер Winter on Fire, США), Міхаіл Зигарь (журналіст, редактор, Росія), Кароль Пацьорек (блогер і ведучий, Польща), Крейг ЛаМей, (Freedom Forum Media StudiesCenter та Media Studies Journal, США), Гжегож Пєхота (Gazeta Wyborcza, Польща), Пол Гансен (фотограф, Швеція), Костянтин фон Еггерт (журналіст, ведучий, Росія).

Тому, якщо ти прагнеш вдосконалити себе та ЗМІ в якому працюєш чи проходиш практику, бажаєш отримати досвід та поспілкуватись з провідними фахівцями медіа життя, знайти нових однодумців – анкета для участі вже чекає тебе на сайті

Таким був Lviv Media Forum 2015:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter