"АРТ МІСІЯ". Григорій Волков.

5 квітня 2015 о 08:011643 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 "АРТ МІСІЯ". Григорій Волков.
Персональна виставка художника Григорія Петровича Волкова.

3 квітня Полтава була багата на масштабні мистецькі заходи. Одним з таких заходів стала персональна виставка Волкова Григорія Петровича.

Григорій Волков

Народився 31 липня 1959 р. в с. Крутий берег Полтавської області. Закінчив Полтавську дитячу художню школу (1975), Харківське державне училище (1979), здобув вищу ocвіту на художньо-графічному факультеті Xapківськoгo державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Член НСХУ. Учасник всеукраїнських, закордонних виставок, зокрема міжнародного мистецького фестивалю (Лондон, 2011 р.). Твори зберігаються у Конотопському та Сумському художніх музеях, у приватних з6ірках Швеції, Італії, Англії. Брав участь у другому всеукраїнському трієнале абстрактного мистецтва в м. Чернівці (2013 р.).

Виставка була проведена в рамках проекту «Арт місія», організаторами якої є Петренко Олексій та Анічин Євгеній. Григорій Петрович говорить про це як про певний звіт художника, його творчий доробок за певний період виноситься в маси, стає доступний простому глядачу. Але не все так просто…

Роботи Григорія Волкова носять досить специфічний характер. Вони не комерційні, а тому дуже багатьом не зрозумілі. Можна поставити під сумнів вміння художника зобразити реалістичну натуру чи постановку, багато сперечатися за його академічні навички та вміння, але ніхто з людей, що хоча б щось розуміють в мистецтві, не скаже, що Григорій Петрович Волков не художник.

«Вечірня сповідь», а саме так називається виставка, несе в собі всю енергетику та силу часів минулого художника. На виставці представлено роботи як 90-х років так і роботи створені за останні роки. Автор часто звертається до старих картин, переглядає їх, дає їм нове життя. Тому актуальність творів Григорія не підлягає сумнівам.

Глибокі, але не темні, вдумливі, але не сумні… виконані в темній гаммі роботи бентежать, чарують, створюють неабияку містично – емоційну палітру, що не залишає тебе в спокої вже після споглядання роботи.

Побутові предмети, пейзажі, сюжетні картини і елементи буденності показують рецензенту всю глибину душі митця. Григорій Волков відкриває всі таємниці, переживання, почуття, хвилювання та любов. Любов до мистецтва. Григорій Петрович оголюється перед полтавським глядачем.

Серед гостей виставки було дуже багато колег митця. Переважна більшість навіть не підозрювала, що їх товариш має такі роботи, та ще й в такій кількості. Дуже багато вітань, теплих слів, чудових виступів та гарних віршів від друзів, знайомих та полтавських художників. Також на свято завітала редактор журналу «Образотворче мистецтво» НСХУ, Оксана Маричевська.

Самойленко Юрій та Оксана Маричевська

Запрошую всіх поринути в мистецький світ чудового художника Григорія Волкова та гідно оцінити його «Вечірню сповідь».