Чудове свято - випускний!

31 травня 2015 о 14:181569 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чудове свято - випускний!
Випускний день Полтавської дитячої художньої школи

У 2015 році Полтавська дитяча художня школа проводжає свій 49 випуск.

Один із небагатьох навчальних закладів в нашому місті, що вже багато років готує та випускає неймовірно талановитих та успішних мистців. Школа - не просто заклад, це велика дружна сім’я, в якій завжди тепло і затишно. Переконливі перемоги учнів школи на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах говорять про високий освітній рівень та дружність колективу, що успішно працює над подальшим вдосконаленням методики викладання образотворчого мистецтва, підвищення рівня знань та вмінь своїх вихованців. Ось і нинішній рік навчальний заклад зустрічає вагомими досягненнями.

Сьогодні, в пресцентрі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка, свідоцтва про закінчення художньої школи отримують 22 учні класів викладачів Бенфіалова Володимира Степановича та Білоконя Дмитра Володимировича.

В експозиції виставки дипломних робіт представлені близько 100 художніх творів у різних техніках - графіка, олійний живопис, акрил, батик, гобелен. Представлені роботи - творчий звіт, результат 7-річного навчання в художній школі. Вони несуть в собі те зернятко, що згодом разом з набутими фаховими знаннями, дасть вражаючі паростки прекрасного. Так само непересічні, як і їх автори, вони відкривають джерела добрих почуттів, кличуть до розуміння, любові. Дипломні роботи випускників представляють увесь спектр мистецьких напрямків, у яких працює школа. Це твори філософські і реалістичні, які змальовують сьогодення з точки зору автора, фантазійні і символічні , що дають змогу зазирнути в найпотаємніші куточки людської душі.

Становлення художника - це нелегкий, тривалий, багатоступеневий процес. Школа - одна із сходинок до формування митця, яка знайомить майбутніх художників із основами образотворчої грамоти, з різними техніками та матеріалами.

Композиційна злагодженість, майстерність володіння художніми техніками, своєрідне бачення світу, оживають у мистецьких творах юних художників. Це творчість, яка хвилює, змушує замислитись, глибоко проникнути в сутність нашого життя. Виставка цікава своєю різноманітністю , шуканням новаторства в мистецтві, своєю власною палітрою, образністю, любов’ю до рідного краю, прагненням творити живописну картину добра.

Особливо хочеться виокремити творчі роботи випускників неймовірно талановитого та сучасного викладача, художника Дмитра Білоконя.

Ще нещодавно Дмитро сам експонував свої твори на стінах Галереї Мистецтв. Постійний учасник всеукраїнських, регіональних та обласних виставок він своїм власним прикладом кожен день стимулює своїх учнів творити, створювати. Заняття молодого викладача пронизані глибиною суджень про духовне, про майбутнє, про вічне. Такі думки відвідали мене після перегляду творів саме його випускників. Сучасні техніки, різні колористичні вирішення та неймовірна проникливість сюжетів говорять про високий рівень викладацької майстерності та близький зв’язок викладача та учня. Таке відбувається, коли педагог мислить ширше ніж рамки його кругозору, переймається буденністю своїх підопічних, вникає в їх проблеми та переживання.

Також під час випускного гостей радували танок у виконанні хореографічного колективу "Фуете" МАМ ім. Р. Кириченко та вокальний виступ Марії Троцької, учениці МАМ ім. Р. Кириченко з піснею "Україна".

Кінець травня насичений святами. Випускні в школах, останні дзвоники та Трійця. Я запрошую всю Полтаву до Галереї мистецтв відвідати творчий доробок нашого підростаючого покоління, талановитих художників, випускників полтавської художньої школи. Ознайомитися з результатами творчої та професійної діяльності потужних викладачів Білоконя Дмитра та Бенфіалова Володимира. Можливо Ваша дитина під враженням від побаченого і сама захоче піти стежиною творчого майбутнього. А всім випускникам бажаю впевненості та зваженості у власних рішеннях. Прислухайтеся до свого серця та думки батьків. Приймайте правильні рішення та з впевненістю йдіть по життю!

Зі святами Вас, полтавці! Слава Україні!