НЕБАЙДУЖІСТЬ ПОЛТАВИ!!!

15 лютого 2015 о 12:003543 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 НЕБАЙДУЖІСТЬ ПОЛТАВИ!!!
Благодійний ярмарок в світлий день Стрітення

Сьогодні,15-го лютого, у світлий день Стрітення, Полтавський Батальйон Небайдужих запросив полтавців та гостей міста на благодійний ярмарок. Всі виручені кошти учасники направлять на потреби наших воїнів у зоні АТО. Все, як було обіцяно організаторами "... Яскраві враження від святкування, в програмі якого – виступи артистів, конкурси, розваги, майстер-класи, благодійна фотосесія і багато інших цікавинок – гарантуємо!" було виконано на відмінно.

Ярмарок працював з 10.00 біля Свято-Успенського собору (поблизу Білої альтанки), і зібрав стільки люду, що "не було де яблуку впасти". Дуже відповідально до цього дійства підійшли майстри кулінарного діла, народного ремесла, хендмейду, всі місцеві "СМІ" , приватні підприємці та просто небайдужі, що хотіли прийняти участь в цій благородній справі.


Мене вразило відношення людей, що живуть в мирному місті до ситуації на Сході країни. Кожна людина, що представляла той, чи інший товар з продажу ложила "копієчку" в скриньку, що стояла на кожном столі. Організатори потурбувались про кожного майстра. Було організовано стіл та місто для представлення продукції. Невеличка сцена та патріотично прикрашений собор ))... Все створювало святковий настрій в цю зимну неділю.

Від себе особисто та від багатьох, з ким мала нагоду спілкуватися, хочу подякувати Полтавському Батальйону Небайдужих за їхню "НЕБАЙДУЖІСТЬ")))

Полтаво, так тримати!!!

Героям слава!!!