Персональна благодійна виставка-продаж творчих робіт СТАШКЕВИЧ НАТАЛІЇ

8 лютого 2015 о 12:001676 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Персональна благодійна виставка-продаж творчих робіт СТАШКЕВИЧ НАТАЛІЇ
«Для душі від душі»

Сьогодні у виставковій залі Духовно-культурного центру ім. преподобного Паїсія Величковського Свято-Успенського кафедрального собору відбулася презентація благодійної виставки-продаж творчих робіт полтавської художниці Сташкевич Наталії Миколаївни – «Для душі від душі».

Ця виставка благодійна акція для збору коштів дітям сімей загиблих полтавців у зоні АТО. Як і більшість жителів нашої держави Наталія Миколаївна вважає, що кожен громадянин України має щось зробити для того, щоб звільнити наші землі від сепаратистів та агресії сусідської Росії. Допомогти воїнам-героям, які боронять нашу батьківщину. Допомогти одужати пораненим бійцям. Підтримати їхні сім’ї.

Нажаль дуже багато наших земляків вже ніколи не повернуться в рідні краї. На даний момент з Полтавської області загинуло в АТО близько 58 людей, з Полтави -6 і це не враховуючи добровольців, що самостійно згодилися боронити землі нашої неньки.

Завдяки підтримці та безпосередній співпраці авторки виставки з Козловим Сергійом Валерійовичом, директором Духовно-культурного центру, та Полтавським Батальйоном Небайдужих кожен охочий зможе відвідати виставку та придбати роботу. Всі гроші отримані від продажу робіт будуть направлені на підтримку дітей, які втратили свого батька і ніколи не зможуть отримати його тепло та підтримку. В експозиції представлено 81 твір, 44 з яких продаються. Тож запрошую всіх охочих відвідати виставку та підтримати сім'ї, що так потребують допомоги.

Сташкевич Наталія Миколаївна народилася у 1951 роий на Україні в родині лікарів (батько - військовий, невропатолог, мати - xipypr), але з раннього дитинства проживала з родиною у м. Пушкіні (Санкт-Петербург). Закінчила Ленінградський Державний педагогічний інститут імені Герцена, художньо-графічний факультет. 3 1990 року мешкає у Полтаві.

За покликанням та ocвітою - вчитель-художник. Є засновником та керівником дитячого Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості (1990-2012 p.p.) та молодіжної секції «Нове покоління» Творчого Товариства «Художник» Полтавського відділення Українського Фонду культури. Має звання: «Відмінник освіти України» i «Керівник гуртка - методист». Нагороджена грамотою Міністерства освіти та науки України.

У творчості надає перевагу графіці, вирізуванню з паперу, акварелі, пастелі. У виставках бере участь з 1987 року (Санкт-Петербург, Полтава, Полтавська область, Київ, Могилів-Подільський, Вільнюс — більше ніж 20 загальних та 7 персональних).

Її творчі роботи зберігаються в експозиціях Полтавського Краєзнавчого музею, Музею витинанки Могилів - Подільського будинку народної творчості та у приватних колекціях Полтави, Києва, Санкт-Петербурга, Німеччини, Польщі, Італії, Естонії, США, Канади, Ізраіля.

На виставку Наталії Миколаїіни прийшло дуже багато людей.

Це і друзі, колеги, митці, знайомі, студенти, випускниги художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» та багато інших.

Відео з вітаннями гостів можна знайти за наступними посиланнями:

http://youtu.be/N4uqJP9F6Vc

http://youtu.be/b_dPivkd0nU

http://youtu.be/Okhe5RD6heY

http://youtu.be/1XUGZOgQScY

http://youtu.be/is2XqVy6erA

http://youtu.be/qb1yZPPftb0

http://youtu.be/GuoPKpgJSZU

http://youtu.be/x3J1ewSmBcE