Персональна виставка художниці Марини Герасименко

12 травня 2015 о 09:001322 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Персональна виставка художниці Марини Герасименко
Любити мистецтво у собі, а не себе в мистецтві.

Нещодавно, у «Художньому салоні» нашого чудового міста Полтава, відбулася чергова виставка організована Полтавською обласною організацією Національної спілки художників України. Дванадцятого травня свою творчість презентувала молода художниця Марина Герасименко.

Марина Герасименко по центру (фото з соц. мережі)

Багато хто чув про здобутки Марини у постійній боротьбі за право вільно вчитися та викладати в ПОЛТНТУ імені Юрія Кондратюка, про її громадську позицію та життєві погляди, що вона стійко відстоює. Вона є прикладом для багатьох студентів та навіть викладачів, що в моменти супротиву та боротьби «замовчували», «боялися», а вона йшла до останнього. На жаль, зараз Марина вже не викладає в університеті, але вона продовжує навчати молоде покоління художників власним прикладом. Бере участь у благодійних виставках та ярмарках, створює живописні твори, не зупиняється на досягнутому.

На виставці було представлено багато робіт, що були створені як у період навчання Марини в університеті , так і після його закінчення. Це певний етап в становленні Марини Герасименко як молодої художниці, яка перероджується в професійного мистця. Це не перша персональна виставка авторки, до сьогодні вона вже має певний досвід експонування живописних полотен. Нажаль всеукраїнських виставок у художниці лише дві, але це не завадило Полтавській Обласній Організації Національної спілки художників України розглянути та затвердити кандидатуру мисткині на вступ у спілку. Можливо скоро Полтава отримає ще одного художника, що буде прославляти наш край вже як член спілки художників України.

Під час перегляду робіт Марини Герасименко відчувається пошук художниці. Вона знаходиться на етапі становлення та осмислення. Різні техніки, від акварелі та графіки і до масляної фарби на полотні. Різні сюжети та такі різні теми. Відчувається академічна основа, від якої художниця намагається відходити. Пошук власного стилю, авторської техніки та певної сюжетності у власних творах ще попереду у цієї багатогранної та талановитої дівчини.

Запрошую всіх на виставку живописних творів нашої землячки Марини Герасименко. Відчуйте прагнення художниці покращити світ навколо себе та розділіть всю духовність її полотен, що прикрашають стіни Художнього салону (вул. Жовтнева). Виставка діятиме до 19 травня.