Полтавській малечі показали прем’єру вистави про Вінні-Пуха (ФОТО)

Дозвілля
Ольга Матвієнко28 березня 2016 о 08:011609 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавській малечі показали прем’єру вистави про Вінні-Пуха (ФОТО)
Прем’єра відбулася у Міжнародний день театрів.

Полтавські лялькарі, як зазвичай, Міжнародний день театру 27 березня святкували у колі найкращих друзів – дітлахів. Ще й подарунок їм приготували – прем’єрний показ вистави «Вінні-Пух, або Куди подівся Крістофер Робін».

Полтавській малечі показали прем єру вистави про Вінні Пуха (ФОТО)У Полтавському театрі ляльок відбулася прем’єра. Фото Ольги Матвієнко

– Хочемо привітати усіх колег, які проживають своє життя у нашому театрі, привітати, колег по всій Україні, а також в усьому світі. Особливе привітання нашим колегам-театралам із Полтавського музично-драматичного академічного театру імені М. В. Гоголя, – привітала Ірина Чернікова, директор Полтавського театру ляльок. – А у подарунок нашим найменшим глядачам ми підготували нову виставу «Вінні-Пух». Запрошуємо усіх до нашого театру, адже наступного тижні її можна переглянути майже щодня.

Над втіленням на сцені добре відомої історії про маленького хлопчика Крістофера Робіна працював київський режисер Станіслав Щокін. Його Вінні-Пух – класичний ведмедик Алана Мілна, а не такий, як його зображують у Голлівуді.

– Це історія саме за автором. Наша вистава – це втілення класичної історії про Вінні-Пуха. В основу лягли звичайно не всі 500 сторінок книги, а деякі історії, об’єднані однією темою, яку режисер обрав головною темою вистави, розповідає режисер.

На сцені головні герої – іграшки Крістофера, які намагаються з’ясувати, куди ж подівся хлопчик, чому так рідко із ними грається. Один за одним з’являються добре відомі кожній дитині Вінні із Пацем, Кролик, Сова й Віслюк Іа.

Унікальні ляльки для постановки створила художник Тетяна Владимирова. Це – маріонетки, схожі на класичні англійські м’які іграшки початку ХХ століття. Система, у якій створені ляльки, роблять їх схожими на живі.

– Аналізуючи образи, узяті у Мілна, ми максимально хотіли відійти від прийнятих хитруковських (Федір Хитрук, режисер мультфільму про Вінні-Пуха 1969 року – авт.), – зазначає художник-постановник. – Образи героїв Мілна подекуди і не дитячі – немов це дорослі люди зі своїми недоліками, зі своїми характерами, і ці характери ми намагалися передати.

До речі, перед виставою актори подарували дітям розважальну програму. Без подарунків не залишилися і самі театрали, адже їм вручили відзнаки та грамоти від Полтавської облдержадміністрації та Управління культури.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter