Гість редакції: Петро Ворона розповів про перемир’я, владу і громадських активістів

Гість редакції
Ольга Матвієнко13 лютого 2015 о 13:381551 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Гість редакції: Петро Ворона розповів про перемир’я, владу і громадських активістів
13 лютого гостем редакції «Коло» став голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Він розповів про надії на перемир’я, децентралізацію влади і проблеми в області.

Гість редакції: Петро Ворона розповів про перемир’я, владу і громадських активістівПетро Ворона - гість редакції "Коло". Фото Андрія Іванова

Петро Васильович Ворона після Майдану у 2014 році був обраний головою Полтавської обласної ради. Із того часу встиг не тільки попрацювати на посаді, а й послужити Україні. Протягом більше ніж чотирьох місяців він, чи не єдиний чиновник вищого рангу в області, був бійцем у зоні проведенні антитерористичної операції.

Говорить, що адаптуватися в мирній Полтаві складно, адже постійно згадує пережите на Сході. Про своїх товаришів по службі після повернення не забуває і постійно із ними на зв’язку.

Петро Васильович із власного досвіду розповідає про забезпечення українських військових, проблеми із логістикою. Говорить, що і цього року обласна влада активно підтримуватиме програму з територіальної оборони. Нагадаємо, що минулого року виділили 5 мільйонів гривень на потреби цієї галузі.

АТО і те, коли настане мир, – все ж не єдине, що зараз хвилює громаду області. Як депутат і голова обласної ради Петро Ворона найчастіше чує про проблему із працевлаштуванням в області. Чиновник говорить, що проблема зі створення нових робочих місць виникає перш за все через збереження високого рівня бюрократії та корупції на вищих державних рівнях, малі повноваження у руках місцевої влади та самоврядування, складні умови залучення іноземних інвесторів.

Петро Ворона зазначив, що саме запуск процесу децентралізації в Україні дозволить вирішити чимало проблем області, зокрема і фінансових.

Інший момент – прихід до влади молоді та тих, хто пройшов вишкіл в АТО.

Повну версію розмови із Петром Вороною читайте на сайті згодом і в наступному номері "Коло".

Відео - Андрій Іванов

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter