Фінансування залізничних лікарень Полтавщини вирішуватимуть на державному рівні

Влада
Надія Труш2 квітня 2015 о 14:331194 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Фінансування залізничних лікарень Полтавщини вирішуватимуть на державному рівні
Валерій Головко хоче на державному рівні вирішити проблему залізничних лікарень області.

Долю залізничних лікарень Полтавщини вирішуватимуть у столиціДолю залізничних лікарень Полтавщини вирішуватимуть у столиці. фото tenews.te.uaГолова Полтавської облдержадміністрації збирається сьогодні, 2 квітня, зустрітися із Андрієм Пивоварським, Міністром інфраструктури, та його заступником.

Про це повідомила на брифінгу з актуальних соціально-економічних та суспільно-політичних питань області Надія Діденко, радник голови Полтавської ОДА.

Під час зустрічі Головко намагатиметься вирішити проблему медичних закладів «Укрзалізниці», які функціонують на території Полтавської області. Тобто вирішуватимуть питання про передачу майнових комплексів та додаткове фінансування для залізничних лікарень.

Нагадаємо, три залізничні лікарні держава передає на фінансування з місцевого бюджету. Одна лікарня у Полтаві, інша у Гребінці, ще одна – у Кременчуці. На бюджетній сесії Полтавської міськради проголосували «за» прийняття місцевої залізничної власності до комунальної власності. Мер Полтави Олександр Мамай упевнений, що таким чином «Південну залізницю» зачищають для продажу. У Гребінці ж залізнична лікарня, якій понад 60 років, може зникнути.

До слова, медична субвенція з урахуванням передачі на фінансування залізничної лікарні в Полтаві становить 192,7 мільйона грн, що на 19 мільйонів грн більше, ніж 2014 року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter