На Полтавщині для інвестицій запропонують 19 земельних ділянок

Влада
Юлія Обелець16 червня 2016 о 14:42840 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині для інвестицій запропонують 19 земельних ділянок
Землевпорядники Полтавщини на земельних аукціонах у червні запропонують інвесторам взяти в оренду 19 земельних ділянок.

На Полтавщині для інвестицій запропонують 19 земельних ділянокНа Полтавщині для інвестицій запропонують 19 земельних ділянок. Фото – bug.org.ua

Землі мають сільськогосподарське призначення та знаходяться за межами населених пунктів. Загальна площа угідь становить 158 гектарів. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Виставлені на торги ділянки знаходяться у Глобинському (16), Лубенькому (3) та Лохвицькому (1) районах області. Стартова загальна вартість річної оренди земель визначена на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки (при визначеному законодавством рівні у 3%) та становить 184,36 тисяч гривень.

Кошти, що отримають під час торгів, перерахують до бюджетів місцевих громад. Фінансовий ресурс можуть використати на конкретні соціально-економічні або інфраструктурні проекти.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

До теми Оренда земельних паїв на Полтавщині – найдорожчі і найдешевші райони

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter