На Полтавщині хочуть побудувати гірськолижний курорт італійського рівня

Влада
Юлія Обелець9 серпня 2016 о 10:001064 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині хочуть побудувати гірськолижний курорт італійського рівня
В селі Демидівка Решетилівського району планують звести гірськолижний курорт.

Будувати новий курорт на Полтавщині планують за досвідом ПівденногоТіроля (автономна провінція в Італії). Там знаходиться один із найкращих гірськолижних курортів світу. Про це 8 серпня говорили в Решетилівській РДА під час візиту чиновників з обласного центра.

На Полтавщині може з’явитись гірськолижний курорт італійського рівняНа Полтавщині може з’явитись гірськолижний курорт італійського рівня. Фото прес-служби Полтавської ОДА

Будівництво планують в декілька етапів, триватиме не один рік. Тому важливо, щоб інвестора протягом цього часу розуміла громада. Потрібен конструктивний діалог, тому що будівництво та експлуатація буде тривати довго.

— Тут хочеться зробити в рази краще, ніж в Сорочиному Яру, де кошти інвестують в один сезон, − повідомив Антон Фалтинський, директором приватного підприємства Poltava-Ski. – Це катастрофа для рекреаційного комплексу, там старенькі канатні дороги. Цей комплекс уже може бути музеєм під відкритим небом. Хочеться, щоб тут все було сучасним. Але для цього необхідні додаткові інвестиції.

Інвестор має розуміти, що після вкладання в комплекс коштів, для того, щоб отримати прибуток, має пройти не один рік. По розрахунку інвестиційної кампанії, час окупності такого повномасштабного проекту не менше 10 років.

За ідеєю, в групу інвесторів може ввійти місцева та обласна громади. Саме таким чином в Південному Тіролі з’явилися перші гірськолижні комплекси. А зараз туди приїжджають зі всього світу.

— Органи місцевого самоврядування, мешканці Решетилівки, ми, представники обласної влади, розуміємо, що це робити потрібно, − зазначив Андрій Пісоцький. – Це робочі місця, додаткові кошти до бюджету, розвиток нашої туристичної інфраструктури та багато інших плюсів для нашої області. Кожен учасник цього процесу має виконувати свої функції, обласна влада має створювати комфорті умови для інвесторів та залучення додаткових коштів. Ми готові долучатись до цієї роботи та допомагати інвесторам.

Вадим Човпило, в.о. начальника Держгеокадастру у Полтавській області говорить, що все це можливо, але потрібно усе відпрацювати та створити план, в якому буде зазначено, яка земля, кому належить та спільно з ними працювати для реалізації цього проекту.

Андрій Пісоцький наголосив на тому, що учасники впровадження проекту мають чітко розподілити між собою обов’язки, щоб досягти максимального результату.

За матеріалом прес-служби Полтавської ОДА

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter