Полтавці мають намір будувати пільгове житло для учасників АТО

Влада
Ольга Матвієнко10 грудня 2015 о 17:221011 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці мають намір будувати пільгове житло для учасників АТО
Будівництво житла для учасників АТО в Мінрегіонбуді обговорив Валерій Головко.

Полтавці мають намір будувати пільгове житло для учасників АТОУ Полтавській області розробляють програму для будівництва дешевого житла для учасників АТО. Фото – uzhgorod.in

10 грудня голова Полтавської ОДА Валерій Головко побував у відрядженні в столиці України. В очільника області була запланована зустріч у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. З-поміж актуальних питань, які Валерій Головко обговорив у Києві, одне стосується здешевлення будівництва житла для учасників АТО.

– Зараз управління капітального будівництва облдержадміністрації розробляє обласну комплексну програму будівництва житла для учасників антитерористичної операції на Сході України, – прокоментував напередодні відрядження Валерій Анатолійович. – Нею передбачена 30-відсоткова компенсація вартості житла для учасників АТО з обласного бюджету. Цю програму ми хочемо обговорити із депутатами обласної ради і винести її не розгляд сесії. Переконаний, що народні обранці підтримають нашу ідею і підставлять плече допомоги захисникам Вітчизни.

Окрім того, керівник області сподівається і на підтримку держави. Принаймні, у Мінрегіоні обговорюватимуть таку можливість, аби за рахунок державного і місцевих бюджетів здешевити вартість житла для бійців та родин загиблих учасників АТО на половину. Програма на часі і актуальна для області, адже із майже півтисячі молодих родин, які сьогодні стоять на черзі в рамках програми молодіжного будівництва, 107 – це родини учасників АТО.

Читайте також: На Полтавщині атошникам хочуть дати можливість самостійно обирати місце для оздоровлення

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter