Заступник міського голови Полтави розповів про ситуацію з ремонтом доріг

Влада
Юлія Обелець26 травня 2016 о 14:091039 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Заступник міського голови Полтави розповів про ситуацію з ремонтом доріг
За словами міської влади, ремонтні роботи пригальмували дощі.

Заступник міського голови Полтави розповів про ситуацію з ремонтом дорігРемонт вулиці Фрунзе у Полтаві. Фото – www.rada-poltava.gov.ua

Сезон дорожніх ремонтів розпочався більш ніж місяць тому, однак через опади роботи ідуть не так швидко, як хотілося б, йдеться на сайті міськради.

За інформацією синоптиків, за останні півтора місяця в Полтаві випала тримісячна норма опадів. Через це капітальні ремонти на шляхах міста ще не розпочали, коментує Олексій Чепурко, застпуник міського голови з питань житлово-комунального господарства. Проте, поточні роботи тривають чи вже завершилися на багатьох вулицях.

Ремонт відбувся на вулицях Калініна, 23 Вересня, Артема, Колективній, Героїв Сталінграда, Комсомольській (там плануємо ще додати відрізок від Жовтневої до Леніна), Гоголя – від Пушкіна до Жовтневої, - уточнює він. – Також у списку вулиці Кагамлика, Підвенна, Нижньомлинська, Карла Лібкнехта, Лугова, Спартака, Яківчанська, Монастирська, Чорновола. Сьогодні укладаємо асфальт на Сінній. Частково буде оновлено вулицю Половка.

Заступник міського голови Полтави розповів про ситуацію з ремонтом дорігОлексій Чепурко

Нині з міського бюджету на поточний ремонт виділено 42 млн грн, однак на розгляд наступної сесії міської ради хочуть винести питання про збільшення цієї суми.

- Нам потрібен такий ремонт, що не один бюджет міста можна витратити, - говорить Олексій Чепурко. – Треба відремонтувати колосальні об’єми доріг, а зараз ми бачимо перелік вулиць і той темп, який ми взяли, - необхідно прискорити роботи. Наступна сесія запланована на 16 червня, і, щою не сталося затримок із фінансуванням, ми трохи забігаємо наперед.

Відремонтувати обіцяють і Монастирську.

- Асфальт там зрізали ще торік, але тоді не встигли покласти новий, – зауважив заступник міського голови Полтави. – Цього року вона серед перших у планах, нині там уже провели підготовчі роботи.

Також додав, що на поточний ремонт гарантійний термін становить один рік, на капітальний – три. Якщо за цей час дорога починає руйнуватися, підрядна організація має безплатно її відновити.

Нагадаємо, раніше повідомляли про виділення понад 114 мільйонів гривень 2016 року на капремонт полтавських доріг.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter