Остап Свербигуз сформував «Першочергові завдання для Президента України»

Конкурси
Юлія Обелець12 червня 2014 о 12:101884 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Остап Свербигуз сформував «Першочергові завдання для Президента України»
Остап Свербигуз надіслав до редакції «Коло» своє бачення «Першочергових завдань для Президента Україна».

Остап Свербигуз сформував «Першочергові завдання для Президента України»

Нагадаємо, що читачі можуть отримати премію від «Кола», долучившись до конкурсу в рамках "Народної журналістики".

Матеріал Остапа Свербигуза:

«Першочергові завдання для Президента України»

Я козацького роду і не приховуватиму своїх симпатій до вусатих лицарів. Бо знаю, як боролись і як жили наші славні предки. Бо мені не все одно, як чубаті слов'яни, проливаючи свою кров і позбавляючи життя багатьох бузувірів, клялися бути вільними на рідній землі. Вірили, що їхні нащадки так само віддано і впевнено будуть стерегти омріяну свободу. Та не сподівалися, що часи безвір'я у Бога знову настануть. І московські орди знову підійдуть до земель українських і лізтимуть, як тії колорадські жуки на картоплю, до козацьких дітей. Без сумніву, звитяжні запорожці, дивляться на сьогоднішнє наше неспокійне життя. Бачать українців, які відчувають себе чужими у своїй країні. Не говорять, а балакають суржиком. Відчувають себе нижчими у порівнянні з якимось іншим європейським народом...

Гірко дивитися на ту картину. Важко спостерігати за кровопролиттям, яке відбувається на Сході. Та все ж віра, що Україна обрала нового Президента, додала сили у нашу перемогу.

Перед сьогоднішнім Гарантом постало чимало завдань і проблем, які він має рішуче вирішувати. Найголовнішими з них є наступні.

1. Припинення бойових дій на Сході України. Можливе, лише за умови відновлення козацьких полків. У кожному населеному пункті мають бути створені військові формування на добровільних засадах, навіть у селах. Зібрати навіть 100-тисячне військо за такого устрою - справа легка і мобільна. Тоді, маршем вирушити на Донецьк і Луганськ, оточивши кільцем ворога.

Інший варіант. Переодягти козаків у форму тамтешніх бойовиків. Підійти до них впритул. Приєднатися і розповісти, начебто "цар Росії" їх надіслав допомогти їм. Після того, вигукнути: "Слава Україні!" Спіймати самооборонівців і зв'язати їм руки. Як не силою, так хитрістю брати їх.

2. Відродження полково-сотенного устрою України-Гетьманщини. Обласні міста стають полковими, а районні - сотенними. Геть від совєтщини! При цьому, назва посади "Президент" зникає. З'являється "Гетьман". Повірте, перейменування державних організацій стане ще одним фактором самоідентифікації українців. Бо ж не соромляться англійці своєї Королеви, а японці - Імператора.

3. Поширення по всій території України центрів козацького духовного розвитку і бойового мистецтва - Козацьких Січей з "Містечками майстрів". Це мають бути утворення, чимось схожі на "Мамаєву слободу" у Києві. Не тільки отримаємо від цього додатковий прибуток від туристів, але, найголовніше - величезний набуток українськості для громадян України.

4. Україна повинна розвиватися сама і орієнтуватися на працю українців. Не треба нам заглядати до ЄС чи вклонятися перед Росією та проситися до них. Маємо створити Україну, яка своїми силами житиме достойно.

5. Розширення сільськогосподарських товариств - "Козацьких зимівників". Земля - наше багатство. Не дарма ж і німець крав вагонами нашу земельку. Розведемо чимало худоби, засіємо поля пшеницею. Буде добрий врожай.

6. Найголовніше завдання - не забувати, чиїх батьків ми діти. Вірити у Божу милість, просити у Царя Небесного миру і спокою.

Вірю, що зможемо протистояти ворогові. Нехай не зброєю. Нехай не силою. А словом, правдою і миром.

Упевнений, що лише повний курс Президента-Гетьмана на відродження козацької духовної колиски Європи - України допоможе зміцнити нашу державу. Не втрачаймо надії.

Борімося - поборемо.

Нехай вічна буде слава, бо чрез шаблю маєм права!