Два інспектора «набраконьєрили» риби на 160 тисяч в заповіднику

Кримінал
Ольга Матвієнко21 серпня 2015 о 09:191114 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Два інспектора «набраконьєрили» риби на 160 тисяч в заповіднику
Інспектора рибохорони та інспектора охорони водних ресурсів зловили на гарячому.

Два інспектора «набраконьєрили» риби на 160 тисяч в заповідникуІнспекторів рибохорони підозрюють в організованій злочинній діяльності. Фото – www.mvs.gov.ua

Працівники водної міліції Кременчуцького міського відділу затримали двох браконьєрів на території національного природного парку Нижньосульський в межах Сулинського ландшафтного заповідника, повідомили в прес-службі обласної міліції.

Затриманими виявилися 35-річний провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів та 37-річний громадський інспектор рибоохорони.

За допомогою моторного човна чоловіки вийшли на воду та сітками виловили рибу різних видів вагою близько 377 кілограм на загальну суму 160 тисяч гривень.

Під час огляду на місці події вилучено свіжовиловлену рибу, 17 риболовецьких сіток та моторний човен.

Читайте також: За браконьєрство затримали кременчуцького рятувальника

Окрім цього, слідчими проведено 15 санкціонованих обшуків у керівництва та інспекторів рибоохорони, під час яких вилучено ряд човнів без документів, човнові двигуни, заборонені знаряддя лову, 15 кілометрів риболовецьких сіток різних видів та електровудки, а також вилучено ряд документів, що підтверджують незаконну діяльність підрозділу.

Два інспектора набраконьєрили риби на 160 тисяч в заповідникуФото – www.mvs.gov.ua

За фактом розпочато ряд кримінальних проваджень за статтею 364-1 Кримінального кодексу України (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та статтею 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

– За період операції «Нерест» працівники міліції виявили незаконну діяльність рибоохорони. Від такої незаконної діяльності завдані колосальні збитки. Як нам стало відомо, працювала організована група з числа рибінспекторів та їх громадських помічників. Вони займалися незаконним виловом риби, яку в подальшому реалізовували в інших областях, у тому числі і в Полтавській області. Середній дохід зловмисників склав понад 4 мільйони гривень, – повідомив Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області.

Інформацію про вимагання коштів та іншу заборонену діяльність рибінспекторів громадяни можуть повідомити до Слідчого управління УМВС України в Полтавській області за телефонами гарячої лінії УМВС: (0532) 517757, 562233, або ж до лінійного пункту в міліції в річковому порту Кременчук за телефонами: 74-03-90, 102 або за адресою: м. Кременчук вул. 40 років Жовтня, 50/15.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter