На Полтавщині створять зразкову пожежну частину

Надзвичайні події
Юлія Обелець30 травня 2016 о 17:00700 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині створять зразкову  пожежну частину
На базі однієї з об’єднаних територіальних громад Полтавщини планується створити модель сучасної протипожежної служби.

На Полтавщині створять зразкову пожежну частинуНа Полтавщині створять зразкову пожежну частину. Фото – krazlizing.com.ua

Нещодавно під час відрядження до столиці очільник області зустрівся з головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним. І запропонував саме в нашому регіоні у рамках реформи децентралізації апробувати модель майбутньої пожежної служби, – йдеться на сайті ОДА.

— Це можуть бути як міська, так і сільська об’єднана тер громада, — прокоментував Валерій Головко. — Зробимо це, щоб не вигадувати велосипед, а показати, яка повинна бути пожежна частина в органах місцевого самоврядування. Державна служба України з надзвичайних ситуацій готова нам допомогти, її керівник підтримав нашу ідею. Таку пожежну частину зробимо як приклад для Полтавської області і для всієї України, аби ця модель була реальна, дієва і люди побачили, що потрібно робити. Бо закупівлею однієї сучасної пожежної машини ми не вирішуємо проблеми, які виникають на місцях з гасінням пожеж.

Голова області також наголосив, що пожежну службу європейського зразка можуть створити, як на базі сільської чи міської об’єднаної тергромади, так і в рамках міжмуніципальної співпраці. Відпрацювати деталі та пропозиції від доручив керівникові Головного управління ДСНС у Полтавській області Володимиру Салогубу.

Протягом червня визначаться із громадою, в якій буде створена така пожежна служба. А впровадять модель, що відповідатиме сучасним вимогам, до кінця року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter