Вже одинадцятий рік поспіль діти з різних куточків області спробували виразити своє бачення ситуації на споживчому ринку та уявлення, якою має бути якісна продукція, за допомогою олівців та фарб, повідомили в "Полтавастандартметрології".
Змагалися дітлахи віком від 5 до 17 років. Оцінювання робіт проводилося в трьох вікових підгрупах: молодшій (вік учасників – 5-8 років), середній (9-12) та старшій (13-17), у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику».
Цьогоріч до ДП «Полтавастандартметрологія» надійшло 210 малюнків від вихованців художніх і загальноосвітніх шкіл області та творчих об’єднань. 115 робіт представили юні художники віком від 9 до 12 років. Проте, не залишилися осторонь і зовсім юні любителі малювати, у наймолодшій віковій категорії від 5 до 8 років на конкурс було представлено 26 робіт. Треба відзначити, що наймолодшій учасниці конкурсу лише 6 років, це вихованка класу образотворчого мистецтва Градизької музичної школи Гемба Аня.
Визначити найдостойніших юних художників було нелегко. Після довгих суперечок регіональне конкурсне журі обрало 38 робіт, які посіли призові місця відповідно до номінацій та вікових підгруп. Додатково заохочувальними призами відзначено ще 4 учасників.
Втім, лише 9 найоригінальніших та найбільш майстерно виконаних робіт, які вибороли перші місця, поїдуть до столиці, щоб взяти участь у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». Серед них аж 5 робіт вихованців Малої академії мистецтв: „Мій тато захистить Україну, а його захистить якісний броніжелет” Валерії Вальщикової, «Якісне спортивне взуття…» Марії Чупіної, «Майбутньому України - бути» Олесі Ісаєнко, «Найкраща країна – моя Україна» Журавель Дарини та «Саме найкраще у нас на Сорочинському ярмарку» Катерини Проценко.
Серед переможців також роботи «В грі під назвою «Життя» існують свої правила» Юлії Вовк, яка навчається у класі образотворчого мистецтва, що діє при Миргородській музичній школі та «Захистіть» Дудник Дар’ї з полтавської школи № 26.
Поїдуть до столиці і роботи двох багаторазових призерів цього конкурсу, Аліси Чень вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчука та Катерини Мисик, що навчається у студії «Соняшник» Полтавського Будинку дитячої та юнацької творчості. Дівчата вперше взяли участь у цьому творчому змаганні ще зовсім маленькими, з того часу вони з року в рік вдосконалювали свою майстерність, тож їхні цьогорічні роботи «Ми – архітектори якісного світу», та «Вітамінам – слава, фаст-фудам –ганьба!» по-праву отримали одностайне визнання журі.
До теми