Біженцям продовжили термін обліку до 1 лютого

Політика
Надія Труш30 грудня 2014 о 11:261168 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Біженцям продовжили термін обліку до 1 лютого
Уряд вніс зміни до постанови Кабміну стосовно продовження на місяць терміну обліку осіб, які перемішуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

Біженцям продовжили термін обліку до 1 лютогофото з сайту 032online.com

Термін подовжено: замість 31 грудня 2014 року до 1 лютого 2015 року. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства соціальної політики.

– Ця кінцева дата взяття на облік розповсюджується лише на тих осіб, яким до 1 жовтня 2014 року вже були призначені відповідні соціальні виплати, але вони не перебували на обліку в наших обласних управліннях, - цитують пояснення Павла Розенка, міністра соціальної політики. – Щодо інших людей, які прибувають зараз і прибуватимуть надалі, немає жодних обмежень щодо взяття на облік. Вони можуть це зробити в будь-який момент в будь-якому управлінні по всій території України.

Допомогу отримують лише особи, які тимчасово переміщені в межах України та мають відповідні позначки про своє місцеперебування.

На сьогодні в державі вже обліковано приблизно 810 тисяч переселенців (що складає 550 тисяч родин). До Пенсійного фонду звернулося понад 800 тисяч пенсіонерів, понад 700 тисяч вже отримують виплати, інші справи знаходяться в стадії обробки. До центрів зайнятості звернулося понад 32 тисячі осіб, з них 20 тисяч офіційно отримали статус безробітного.

До теми

Куди біженцям звертатись за допомогою та довідками у Полтаві

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter