Курсанти полтавського вишу склали присягу на вірність Україні (ФОТО)

Суспільство
Ольга Матвієнко1 серпня 2016 о 09:271223 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Курсанти полтавського вишу склали присягу на вірність Україні (ФОТО)
У ПолтНТУ 139 курсантів військової кафедри університету урочисто склали присягу на вірність українському народу.

30 липня на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України відбулось урочисте складання військової присяги курсантами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Про це повідомили у прес-службі вишу.

Курсанти полтавського вишу прийняли присягу на вірність України (ФОТО)Курсанти військової кафедри полтавського вишу прийняли військову присягу. Фоторепортаж Анни Чапали

Відбувся урочистий захід майбутніх офіцерів запасу, які протягом двох років вдало поєднували засвоєння навчальної програми з оволодінням військовою справою на єдиній в Полтавській області військовій кафедрі, яка діє у ПолтНТУ. Курсанти вже пройшли навчальні збори, які є головним іспитом, адже це завершальний етап перевірки знань та закріплення практичних навичок і вмінь, отриманих під час вивчення військових дисциплін.

– У цей непростий для нашої країни час військовослужбовці Збройних Сил України зі зброєю в руках у запеклих боях за свободу і незалежність України, за єдність і недоторканність нашої землі демонструють приклад вірності присязі, відданості своєму народові, героїчної самопожертви у виконанні військового обов’язку. Тому слова присяги нехай надихають вас на мужність, слугують стимулом непохитно стояти на сторожі свободи і незалежності нашої держави та гідно нести високе звання офіцера Збройних Сил України, – звернувся до курсантів Володимир Онищенко, ректор ПолНТУ.

Перед складанням присяги до хлопців звернувся заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай:

– Шановні курсанти, зараз ви складете військову присягу на вірність українському народові. Сьогодні ці слова втілюють в життя тисячі наших з вами співвітчизників, які на Сході нашої держави, в надважких умовах, знаходячись під постійними обстрілами щоденно стримують прориви диверсійно-розвідувальних груп противника, які намагаються проникнути на нашу мирну землю іноді ціною нашого власного життя. Пройде не так багато часу, ви закінчите навчання, отримаєте високі звання офіцера і матимете вибір, або пов’язати своє життя з армією, або обрати цивільний шлях, але ви повинні бути готовими завжди в потрібний час, коли вас покличе країна стати на збройний захист своєї держави. Я вірю, що ви з честю виконаєте свій чоловічий, конституційний і громадянський обов’язок, а поки що навчайтеся, удосконалюйте свої навики.

Курсанти полтавського вишу прийняли присягу на вірність України (ФОТО)

Від імені майбутніх офіцерів до усіх присутніх звернувся курсант Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відмінник навчання Олександр Василенко:

– Сьогодні для нас незабутній день, адже військова присяга складається раз на усе життя. Це клятва на вірність народові, закону, честі й обов’язку. Протягом навчання ми опанували значні знання та отримали величезний досвід завдяки викладачам нашого університету.

Курсанти полтавського вишу прийняли присягу на вірність України (ФОТО)

Завершився урочистий ритуал прийняття Військової присяги святковим маршем під звуки оркестру.

На завершення курсанти університету виконали показові виступи з рукопашного бою та продемонстрували прийоми нападу і самозахисту.

– Я дуже пишаюсь своїм сином. Він сам вирішив піти та навчатись на військовій кафедрі ПолтНТУ, я завжди його підтримувала. На мою думку, кожен чоловік повинен бути мужнім захисником для своєї родини та країни. Я дуже рада, що моя дитина саме така, – зазначила мати одного з курсантів Ольга Шклярук.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter