Організатори акції «Книжка під подушку» передали першу частину зібраних дитячих книг

Суспільство
23 грудня 2015 о 13:38928 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Організатори акції «Книжка під подушку» передали першу частину зібраних дитячих книг
Акція триває.

Організатори акції «Книжка під подушку» передали першу частину зібраних дитячих книгПолтавці зібрали для дітей більше 1200 книг

22 грудня вихованці Центру розвитку дитини отримали понад 600 книг, зібраних в рамках акції «Книжка під подушку».

Організатори акції – незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» – ставили за дві мети: надати дітям з соціально незахищених сімей і дітям переселенців допомогу та популяризувати серед них читання.

Акція розпочалася 8 грудня і тривала до 19 грудня. За цей час «маґнумці» зібрали понад 1200 книг для дітей різного віку. Серед них і народні казки, твори відомих дитячих письменників, розвиваюча література. Долучилися до акції не тільки полтавці, а й жителі різних регіонів України.

Оскільки організатори отримали величезну кількість книжок, то було вирішено частину з них передати і в інші установи, пов’язані з дітьми. Таких організацій буде три і з ними вже є попередня домовленість. Таким чином, благодійність полтавців охопить чимало дітей, які з тих чи інших причин не завжди мають змогу отримати яскраву і цікаву дитячу літературу.

Читайте також: У гості до Святого Миколая: полтавські волонтери відновлюють українські традиції

У вівторок, 22 грудня, координатори акції завітали до Центру розвитку дитини при БО «Світло надії». «Маґнумці» не тільки передали книги, але й книжкову шафу від полтавки Альони Кохно, яка активно долучилася до акції. Тепер подаровані полтавцями книжки мають свої місця на поличках.

Організатори акції «Книжка під подушку» передали першу частину зібраних дитячих книгТепер у Центрі розвитку є власна дитяча бібліотека

Разом з координаторами акції «Книжка під подушку» до дітей завітала і голова студради ПНПУ Оксана Лашенкова. Дівчина активно долучилася до акції як сама, так і загітувала приносити книжки у своєму університеті. Оксана не тільки подарувала альбоми для малювання і кольорові олівці від студради, але й зробила з дітьми невеличкий інтерактив. Вихованці Центру обирали книжечки, переглядали їх і розповідали про що саме ця книга, отримуючи подарунки.

Організатори акції «Книжка під подушку» передали першу частину зібраних дитячих книгДіти розглядають щойно подаровані книги

Один з координаторів акції «Книжка під подушку» Денис Старостін говорить, що страшенно радий тому, що так багато полтавців долучилися до цього благодійного проекту:

– За 2 тижні нам вдалося зібрати понад 1200 книг і це дійсно неймовірно. Тепер у дітей з Центру розвитку буде не лише гарна бібліотека, але й можливість побачити нові світи та значно розширити свій кругозір. Крім того, така активна участь полтавців у акції дає надію на краще майбутнє. Організатори висловлюють подяку кожному полтавцю, який долучився до акції. Нам надзвичайно приємно бачити таку кількість добрих людей. Ми не можемо перелічити тут імена всіх, хто допомагав нам у зборі, але всі ці люди зі світлими серцями.

Акція триватиме і далі. Долучитися можна, зв’язавшись з координатором за телефоном: 099-416-23-68.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»