У Миргороді презентували туристичний потенціал Полтавщини

Суспільство
Надія Труш29 липня 2016 о 13:02871 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Миргороді презентували туристичний потенціал Полтавщини
Три дні у Миргороді тривали туристично-мистецький фестиваль «Пісенні мандри» та виставка «Барвиста Полтавщина».

У Миргороді презентували туристичний потенціал ПолтавщиниУ Миргороді презентували туристичний потенціал Полтавщини. Фото poltava-tour.gov.ua

На туристичній виставці «Барвиста Полтавщина» були представлені виробники України, народні майстри, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, проводилися майстер-класи за різними напрямками, свої послуги презентували заклади харчування та розміщення, а територіальні громади області презентували свої туристичні принади. Про це йдеться на сайті управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації.

Презентували свою громаду мешканці козацького містечка Омельник, що у Кременчуцькому районі Полтавської області, заснованого на березі однойменної річки ще на початку XVII cт. Тож, учасники та гості виставки ознайомились з історією та сьогоденням села, з його туристичним потенціалом, у тому числі – з послугами санаторію-профілакторію «Івушка», з омельницькими народними майстрами, місцевими гастрономічними виробами тощо. Окрім того, всі присутні оплесками супроводжували театралізоване дійство та виступи художньої самодіяльності творчих колективів.

Учасниками Обласного туристично-мистецького фестивалю «Пісенні мандри» стали майже 20 авторів та виконавців власних пісень з різних куточків Полтавщини. Пісні звучали просто неба на сходах місцевого Палацу культури у Миргороді.

Після підбиття підсумків роботи фестивалю відбулось нагородження дипломами та цінними подарунками переможців, котрі й взяли участь у фінальному гала-концерті.

Загалом же подібних заходів у області за минулий 2015 рік провели 101.

До теми: Лариса Оніщук розповіла про те, чому про полтавський туризм в Україні знають мало

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter