У Полтаві відзначили кращих журналістів
Від імені обласної влади журналістів вітав Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації. Також участь у вітанні брали депутат Полтавської облради Валерій Прядко і директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан.
Спочатку представників провідних полтавських редакцій запросили на зустріч із представниками влади. У кабінеті Андрія Пісоцького журналістам влаштували невелике святкове пригощання.
Також під час зустрічі обговорили питання ще кращої комунікації влади із медіа.
Привітальне слово узяв Андрій Пісоцький.
– Вас, журналістів, по праву називають четвертою владою, і це так є. Адже від вашої роботи багато залежить у державі. Хочу сказати, що на сьогодні обласна влада та інші органи виконавчої влади стали ще відкритішими. Ви без проблем можете зайти у будь-який кабінет і отримати вичерпну відповідь на свої запитання. Бажаю успіхів у вашій роботі!, – привітав журналістів Андрій Пісоцький.
Депутат Полтавської облради Валерій Прядко від імені депутатського корпусу також привітав журналістів. Він зауважив, що ЗМІ – справді четверта влада, яка доносить до жителів міста і області правду.
– Ви нормальні і правильні журналісти, висвітлюєте думки тієї чи іншої сторони. Бажаю вам, аби ви не опускалися до рівня «жовтої преси». Ми, депутати нового скликання, завжди відповідаємо на ваші запитання. Бажаю журналістам, щоб на роботі ви менше думали про дім, а удома – про роботу. Ці речі важливо уміти розділяти, – звернувся до присутніх Валерій Прядко.
Після спілкування відбулося нагородження кращих журналістів.
Представники ЗМІ отримали грамоти, подяки, нагрудні знаки та квіти.
Після урочистостей відбувся круглий стіл на тему «Четверта гілка влади», який модерував керівник «ідеологічного» департаменту Вадим Штефан. Редактори провідних ЗМІ обговорювали ситуацію щодо висвітлення діяльності органів влади, фінансування ЗМІ тощо. До слова, пан Штефан анонсував, що незабаром збираються запровадити премії для журналістів.
Також говорили про друковані засоби масової інформації.
– У області виходять два загальнодержавні видання. Найбільша насиченість друкованих видань на душу населення є у таких містах як Комсомольськ (Горішні Плавні – прим.), Полтава, Кременчук, а також у районах: Решетилівському, Пирятинському, Машівському, Шишацькому, Диканському, Великобагачанському, Чутівському, Глобинському, Зіньківському. 48 друкованих видань у області розповсюджуються як за передплатою, так і в роздріб, – сказав Вадим Штефан. Також він озвучив, що на сьогодні розвиток друкованих видань – складне питання.
– Зменшуються тиражі, у багатьох друкованих засобів масової інформації, навіть всеукраїнських, таких як «Урядовий кур’єр», «Голос України» передплата на місцях не досягає і двох тисяч екземплярів, наприклад, на область. На сьогоднішній день є такі села, де не виписують жодного видання, ані «Урядового кур’єру», ані «Голосу України». Якщо порахувати кількість сіл, то їх значно більше, ніж та кількість передплати, яка є у області, – сказав Вадим Штефан.
Щодо журналістських кадрів, то відзначили, що Полтавщина багата талановитими журналістами. До слова, на заході також були присутні студенти, майбутні журналісти, які мали нагоду перейняти досвід кращих редакцій, заслухавши думки відомих у місті та області представників ЗМІ.
До теми: Журналісти «Лтави» вибороли перемогу на фестивалі «Кобзар єднає Україну»