«Мені хотілося врятувати чиєсь життя» – полтавка взяла у дім безпритульне кошеня

Спецпроекти
Ольга Матвієнко3 вересня 2016 о 15:311575 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Мені хотілося врятувати чиєсь життя» – полтавка взяла у дім безпритульне кошеня
​Полтавці долучилися до акції «Візьми щастя у дім».

3 вересня у Сонячному парку в Полтаві відбулася вже традиційна акція громадської зоозахисної організації «Право на життя».

 Мені хотілося врятувати чиєсь життя полтавка взяла у дім безпритульне кошеняФото Ольги Матвієнко

Назва заходу «Візьми щастя у дім» якомога краще підходить до того, що відбувалося в парку цього дня. Пухнасті кошенята не залишали байдужими перехожих і багато не втримувалися, аби не потримати їх на руках. Щоправда, додому забирають чотирилапих все рідше, говорить представник організації Анжела Ломанова

– За літо вдалося таким чином знайти дім для шести котиків та собачок, а бувало, що по шестеро розбирали в один день, – зазначила вона. – Певно, це пов’язане із невпевненістю людей у завтрашньому дні. Почастішали випадки, коли люди нам віддають, нерідко зі скандалами, своїх тварин, коли переїжджають в інші міста чи за кордон.

А ось полтавка Анастасія прийшла на акцію саме за пухнастиком. Вже за кілька хвилин вона тримала на руках маленьке руде кошеня із білими плямами.

– Мені захотілося врятувати чиєсь життя. Не брати породистого кота, а дати дім саме тому, кому він потрібен, – розповіла дівчина.

 Мені хотілося врятувати чиєсь життя полтавка взяла у дім безпритульне кошеняАнастасія

Акція «Візьми щастя у дім» відбувається кожну першу і третю суботу місяця у теплу пору року. Проте вибрати собі улюбленця можна у на сторінках організації «Право на життя» у соціальних мережах.

Можна долучатися до порятунку безпритульних тварин матеріально – коштами або кормом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter