Центру реабілітації дітей з особливими потребами необхідна фінансова допомога

Спецпроекти
Ольга Матвієнко12 лютого 2016 о 14:332162 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Центру реабілітації дітей з особливими потребами необхідна фінансова допомога
Завдяки спеціальному апарату діти матимуть змогу навчитися говорити і краще адаптуватися у суспільстві.

Центру реабілітації дітей з особливими потребами необхідна фінансова допомогаЦентру реабілітації дітей з особливими потребами необхідна фінансова допомога. Фото – poltavske.tv

Монтессорі-Центр реабілітації дітей-інвалідів дошкільного віку «Соняшник» вже сімнадцять років допомагає дітям з особливими потребами. Більшість із них страждає на аутизм, усі діти мають порушення мовленнєвого розвитку. Тут намагаються адаптувати до соціуму хворих діток, від яких відмовилася традиційна медицина, йдеться у статті ГромадськогоТБ.Полтава.

У центрі займається дві групи по вісім дітей дошкільного віку. Із кожною дитиною працює вихователь. У закладі говорять, що хотіли б збільшити кількість маленьких відвідувачів своїх занять, проте через мале фінансування і невелику кількість охочих займатися з такими дітьми поки це неможливо.

Працюють з маленькими «пацієнтами» поки лише педагогічними методами. Проте зараз керівники центру збираються придбати апарат для стимуляції мозку по методу «Томатіс». Це система слухових тренувань, які покращують здатність мозку сприймати і переробляти інформацію, яка раніше не засвоювалася. За кордоном давно практикується цей метод і дає хороші результати. Придбання апаратури – шанс для багатьох дітей-інвалідів максимально адаптуватися до звичайного життя. Майже всі діти, які займаються в центрі, мають порушення мовлення. Завдяки «Томатісу» вони також матимуть змогу навчитися краще розмовляти.

– Ми, як педагоги, звичайно велику увагу приділяємо розвитку мовлення у дітей, – розповідає Ельвіра Попова, співзасновниця ГО «Монтессорі-центр реабілітації дітей-інвалідів «Соняшник». – Але педагогічними методами ми не можемо, скажімо так, «залізти у мозок» дитини. Нам дуже потрібно простимулювати мовленнєві зони в мозку. А педагог, зрозуміло, зробити цього не може. Томатіс-терапія – це така методика, яка за допомогою музики, обробленої звуковими фільтрами, впливає на мозок дитини. Тобто дитина впродовж двох годин слухає оброблену звуковими фільтрами музику, в той же час займаючись звичайними справами: складає пазли, малює, грає… А мозок у той же час стимулюється. Ми покладаємо дуже великі надії на цю методику.

Проте кошти, які потрібно витратити на апаратуру та ліцензію на використання методу, для закладу непідйомні – 4563 євро. До того ж, цю суму бажано зібрати до 15 лютого цього року. На сьогодні спільними силами працівників центру, батьків дітей, які проходять тут реабілітацію, представників бізнесу було зібрано близько двох тисяч євро. У закладі просять всіх небайдужих допомогти зібрати кошти, щоб дати надію дітям-інвалідам на повноцінне життя.

Банківські реквізити центру:

Монтессорі-Центр «Соняшник»;

ЕДРПОУ 2517 2498

р/с 2600 4060 90 6112

в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 331401

Призначення платежу: на Томатіс-терапію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter