Навіть для самого житлового будинку, там дуже мала прилегла територія, стверджує міський голова. І роль цієї «прилеглої території» може виконати стадіон, але ж тоді у міста не буде «Локомотиву». На думку мера, будинок має бути проданий товариству з обмеженою відповідальністтю «Сучасний дім». Власник якого – Леонід Соболєв є президентом ФК «Полтава».
"Оце у Полтаві так будують - все кудись поспішають"- Там можливо треба зробити інфраструктуру для клубу, - говорить Олександр Мамай. - Та на сьогоднішній день такої домовленості немає. Також у забудовника «Полтаватрансбуду» відсутні дозвільні документи на будівництво. Є тільки папери про облаштування земельної ділянки. Оце в Полтаві так будують - все кудись поспішають.
На жаль, достовірне джерело у ФК «Полтава» повідомило, що ціна за будівлю значно завищена. Тому і Леонід Соболєв не поспішає купувати споруду.
А будинок продовжує «зростати»Тим часом роботи не припиняються навіть у вихідні, повідомляє прес-служба ФК «Полтава». Міська влада закликає сторони до компромісу, але пропозиції «Полтаватрансбуд» такі, на які спочатку не можна погодитися.
У ході ознайомлення з документами з'ясувалися ще деякі подробиці будівництва даного об'єкта. Як розповів директор ФК «Полтава» Віктор Козін:- Дана ділянка виділялася рішенням сесії міськради від 27.02.2007 р. Термін дії продовжувався на 2 роки рішенням сесії від 28.09.2010 р. Згідно з цими документами площа ділянки - 2275 м2. Коли ж принесли акт розмежування земельної ділянки, то в проектній документації щодо землевідведення вказана інша площа ділянки на якій будується будинок - 3583 м2. Таким чином, на 13 соток землі навіть міська влада дозволу не давала. На цій площі розміщується приблизно один під'їзд будинку. Як раз ми б у цьому місці в процесі реконструкції розширили б прохід до трибун стадіону.
- Компетентні органи якось відреагували на відмову в акті розмежування земельної ділянки?- Крім того, що ми написали про це в самому акті, ми направляли лист на адресу начальника управління з питань містобудування та архітектури, головного архітектора міста Вадімова. Нинішньому меру міста писали, щоб він своєю владою зупинив незаконне будівництво, є у нього такі повноваження. Писали і начальнику інспекції ДАБК, віце-прем'єр-міністру Колесникову, керівнику міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Україна Тихонову. І щоб не втрачати час підготували необхідні документи для подачі до суду.