
Площа, на якій полтавським рекламодавцям пропонують розміщувати рекламу називається «доска оголошень». Власники пояснили чому віддали перевагу суржику:
- Так, сталася прикра помилка, але нова партія, готова до встановлення, уже без помилок, виправили. На тих 200, що уже встановлені не виправляли, бо це затратно, - пояснив Руслан Мірошниченко, директор ТОВ «Візуальні технології С», якому належать «помилкові» дошки оголошень.
Поки дошки у місті "не приживаються", їх зривають.
- На жаль, 10% з тих дошок, які ми встановили, зірвали, пошкодили, - поділився Руслан Мірошниченко. - Приблизно місяць тому ми підписали договір з ЖЕО №2 на розміщення дошок на під'їздах будинків. Плануємо взагалі встановити 10 тисяч подібних. Поки розміщували їх у районі Левади, Подолу, плануємо наступну партію розміщувати у під’їздах будинків на Алмазному.
Нагадаємо, у Полтаві з 7 ЖЕДів зробили один заради економії.
- 10% місця на кожній дошці належитьЖЕО №2, - каже Руслан Мірошниченко – Це спеціально відведене безкоштовне місце для оголошень, наприклад, про відключення води, ремонтні роботи тощо. Свої оголошення зможуть безоплатно розміщувати мешканці під’їзду: про дрібний продаж- купівлю, повідомлення про загублені речі тощо. А от для бізнесменів, різних компаній реклама буде платною .
У тому, що довіра рекламодавця буде високою до «досок оголошень», у організаторів немає сумнівів. Впевнені там і в тому, що помилка ні в якому разі не зіпсує імідж організації - виправляти помилки на двохстах дошка не збираються. Кажуть, що не вигідно.
Як працює єдина у Полтаві ЖЕО №2: список потрібних адрес та телефонів.
Також читайте:
Рекламу, що обурила полтавців, уже зняли
Я-репортер. Реклама гамбургерів по-полтавському