Полтавський кікбоксер став чемпіоном світу

Новини
Олег Дубина18 березня 2013 о 14:301015 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Алім Набієв (справа) підтвердив свій високий клас (фото з соцмережі Вконтакте)Алім «ProFessor» Набієв став наймолодшим володарем почесного звання
16 березня вперше у столиці Словаччини Братиславі відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу Grand Prix Bratislava (за версією W5).

Полтавський кікбоксер Алім Набієв, який представляє бійцівський клуб «Легіон», брав участь у змаганнях у категорії до 71 кілограма.  За інформацією словацького сайту fightnews.sk шлях до чемпіонства у представника Полтавщини складався з двох боїв.  У стартовому полтавець переміг представника турецької школи кікбоксингу Тефіка Сую (3:0 по очкам), а у фінальному поєдинку переміг представника Словаччини Хюсни Бекери.

До речі, минулого року полтавець Роман Маілов здолав грека і вчетверте став чемпіоном світу

Довідка. Алім «ProFessor» Набієв  - 18 років, майстер спорту України з кікбоксингу, Чемпіон Світу з кікбоксингу WPKA, бронзовий призер Чемпіонату Європи з Муей Тай серед юніорів, багаторазовий Чемпіон України з Муей Тай серед юніорів, багаторазовий Чемпіон України з кікбоксингу WPKA серед юніорів.