У Полтаві на чемпіонаті тхеквондисти змагались за медалі та місця в збірній

Ніна Король13 квітня 2013 о 22:501572 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на чемпіонаті тхеквондисти змагались за медалі та місця в збірній
В Полтаві відбувся чемпіонат області з тхеквондо.
150 спортсменів боролись за медалі та місця в збірній Полтавщини в СК «Спартак». Пізніше кращі захищатимуть область на всеукраїнських змаганнях. За результатами змагань 10 спортсменів виконали норматив 1 спортивного розряду з тхеквондо ВТФ. Тож чемпіонами змагань  стали: Роман Маслак, Олександр Стадніченко, Дмитро Полюхович, Марк Денисенко, Валерій Коваленко, Владислав Лисанець – вихованці Юрія Шавира. Перші місця також у Миколи Краснолуцького та Дар’ї Петрушки, яких тренує Михайло Шамян. Вихованці Дмитра Моісеєнка Владислав Шелудько та Семен Білоконь також завоювали титули чемпіонів. До числа кращих увійшов і Кирило Подолян, якого тренує Віталій Ступак. Про це розповів Юрій Шавиро, президент Федерації тхеквондо у Полтавській області. –Здивував усіх Олександр Стадніченко, – говорить Юрій Іванович. – У фіналі він упевнено доводив, що сильніший. Раніше Віталій Красницький перемагав Стадніченка, нині ж картина 10:1 на користь Олександра. Дмитро Полюховчи теж здолав свого опонента Олега Мисника з рахунком 8:4. Але одними із най видовищніших стали поєдинки кращого спортсмена області Романа Маслака. У фіналі його перемога була промовиста 15:2. Фото надані Юрієм Шавиро та Вікторією Іванюк. Брати зустрілись у бою А от у категорії до 41 кіло найкраще виступили брати Коваленки Георгій та Валерій. А у фіналі брати вийшли один проти одного, здолавши суперників. – Потиснули руки і Георгій оголосив рефері, що виграв його старший брат, – розповів тренер Юрій Шавиро. У кінці місяця, 27 квітня, відбудеться Чемпіонат області серед кадетів, але вже у Кременчуці. До теми: полтавці привезли з Дніпродзержинська срібло. У Полтаві змагались депутати рад.