"Полтава" вилетіла з Кубка України

Новини
Олег Дубина26 вересня 2013 о 18:20992 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото galsports.comУ футбольному трилері, який розгорнувся в Західній Україні, підопічні Іллі Близнюка зазнали поразки
На відміну від "Ворскли" друга команда з Полтави припинила свою участь у цьогорічному розіграші Кубку України. Футболісти "Тернополя" забили у ворота полтавців чотири м'ячі, на що "Полтава" відповіла лише трьома.

Протягом гри ініціатива переходила від однієї команди до іншої. В першій 45-хвилинці Длявер Нурідінов та Курило по разу відзначилися за клуби. Головні ж події в матчі сталися вже після перерви. За хвилину до закінчення основного часу гри "Тернопіль" вів у рахунку 3:2, однак на останній хвилині гостей врятував Вадим Шаврін, який реалізував призначений 11-метровий.

До теми - «Полтава» не змогла подужати «нафтовиків»

Підсумкову перемогу господарям приніс влучний удар Пастернака на 99 хвилині.

Слід зазначити, що головний арбітр матчу показав чотири червоні картки: одну господарям та три полтавцям.

ФК Тернопіль - ФК Полтава 4:3

Голи: Курило, 12, Семененко, 50 (авт), Полянчук, 86, Пастернак, 99 - Нурідінов, 3, Фаворов, 84, Шаврін, 90 +5 (п)

"Тернопіль": Плетеницький, Курило, Атласюк, Клекіт (Курицький, 60), Дубчак, Кондзелка, Богданов, Гаврилюк (Пастернак, 90 +4), Чорний, Полянчук (Сороцький, 90), Семенець

"Полтава": Борисенко, Чеботаєв, Даценко, Фаворов, Цапій, Скороходов (Шевчук, 56), Семененко (Турчанов, 76), Деркач, Нурідінов (Шаврін, 54), Коваленко, Каськов

Вилучення: Дубчак, 90 +5 - Шевчук, 78, Даценко, 104, Деркач, 118